Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

większość zapytań i linków oscyluje w okolicach 30 tyś. tacy ludzie nie chcą płacić za sprawdzanie w warsztacie a już w servisie to margines kupujących, wolą zdać się na szwagra, nie wciskaj tyle wykrzykników bo na dziesiątki aut które sprzedałem ani razu nie chciał nikt jechać do serwisu co najwyżej na przegląd który tyle pomaga co kosztuje czyli nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Nie wiem za ile sprzedajesz auto ale jak ktoś szuka e92/e93 za 30k to powodzenia.

Ilość wykrzykników jest adekwatna do głupoty pomysłu kupowania auta za 40-50k bez sprawdzenia go w warsztacie.

Nie wyobrażam sobie kupić e9x bez podpięcia pod kompa. W takim aucie bez sprawdzenia elektroniki ani rusz.

Przy znalezieniu JAKIEGOKOLWIEK problemu z elektroniką koszt sprawdzenia zwraca się z nawiązką.

 

3 lata temu za sprawdzenie gruntowne e93 zaplacilem w Krakowie 300zł brutto. (http://centrum-bmw.pl/).

To nie majątek.

 

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby była jasność nic nie sprzedaje ani nic nie kupuje, już to widzę jak Ci co wstawiają tutaj linki w większości z komisów jadą do warsztatu sprawdzać za 300 zł samochód. Nie porównuj swojego przykładu bo jesteś na innym poziomie wiedzy i doświadczenia. Ode mnie tez tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość zapytań i linków oscyluje w okolicach 30 tyś. tacy ludzie nie chcą płacić za sprawdzanie w warsztacie a już w servisie to margines kupujących, wolą zdać się na szwagra, nie wciskaj tyle wykrzykników bo na dziesiątki aut które sprzedałem ani razu nie chciał nikt jechać do serwisu co najwyżej na przegląd który tyle pomaga co kosztuje czyli nic.

 

a to mnie zdziwiles, juz moze rozumiem dlaczego w polsce handluje sie takimi rozbitkami bo po prostu ludzie nie sprawdzaja. Na sprawdzenie auta przed zakupem jestem w stanie poswiecic nawet 5% ceny zakupu jak jest tanie czyli 1500 zl. Tylko zdejmujesz ze samochodu wszystko co sie da, testujesz go na wrzystkie mozliwe sposoby. Jeszcze w tamtym tygoniu szukajac auta dla wspolnika auto sprawdzane stracilo wszystkie swoje oslony podspodem i zostaly zdemontowane przednie cwiartki co pozwolilo wykryc ze pojazd jest po powaznej kolizji bo patrzac na sam czujnik to nic nie daje bo uzywany zderzak w kolorze na allegro kosztuje 400 zl... to juz standard jezeli auto przekracza pewna sume.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście masz rację znasz się aż za bardzo i masz na to środki to sprawdzasz, ludzie owszem często pytali o wizytę w serwisie, ja się praktycznie zawsze zgadzałem i co się okazywało że ani razu w tym serwisie nie byłem bo kupujący jakoś tak uznawał że skoro ktoś się zgadza to znaczy że nie ma nic do ukrycia i najważniejsze szkoda na to kasy. Ludzie nie sprawdzają dokumentów,numerów, silnika, elementów zawieszenia, historii, tylko latają z miernikiem z allegro jak opętani.

 

na forum jest dużo osób mających dużą wiedzę ale poza forum co drugi nie byłby wstanie nawet powtórzyć tego co proponował sprawdzić Włodi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyglada na to, ze to auto ma dopiero 4 lata i nadal jest oferowane w Premium Selection. Kupilem juz 3 auta w tym regionie (Stuttgart) bezposrednio w BMW ogladajac uprzednio sporo egzemplarzy i musze stwierdzic, ze handlarzom BMW ogolnie nie nalezy ufac. Auto ma gwarancje EuroPlus przez kolejny rok, ale dokladne sprawdzenie auta przed kupnem to mus.

 

No to trzeba będzie sprawdzić. Zgadza się, auto ma 4 lata, coś mi się pomieszało. A czy czasem premium selection do czegoś ich nie zobowiązuje? Właśnie do tego, że np. nie ma potrzeby dodatkowo sprawdzać auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

No to trzeba będzie sprawdzić. Zgadza się, auto ma 4 lata, coś mi się pomieszało. A czy czasem premium selection do czegoś ich nie zobowiązuje? Właśnie do tego, że np. nie ma potrzeby dodatkowo sprawdzać auta?

Tyle teorii :).

W teorii oczywiście masz racje.

Ale w życiu różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to mnie zdziwiles, juz moze rozumiem dlaczego w polsce handluje sie takimi rozbitkami bo po prostu ludzie nie sprawdzaja. Na sprawdzenie auta przed zakupem jestem w stanie poswiecic nawet 5% ceny zakupu jak jest tanie czyli 1500 zl. Tylko zdejmujesz ze samochodu wszystko co sie da, testujesz go na wrzystkie mozliwe sposoby. Jeszcze w tamtym tygoniu szukajac auta dla wspolnika auto sprawdzane stracilo wszystkie swoje oslony podspodem i zostaly zdemontowane przednie cwiartki co pozwolilo wykryc ze pojazd jest po powaznej kolizji bo patrzac na sam czujnik to nic nie daje bo uzywany zderzak w kolorze na allegro kosztuje 400 zl... to juz standard jezeli auto przekracza pewna sume.

 

W życiu bym nie pozwolił komuś kto przyjechał oglądać moje auto i wpadł na pomysł rozebrania połowy przodu na takie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zdjecie blotnikow to 5 minut.

Jesli w ASO byloby to czescia procedury to tez glupio sie buntowac.

Nikt chyba nie zdejmuje zderzakow i blotnikow

Zdjecie oslon dolnych to raczej standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie blotnikow to 5 minut.

Jesli w ASO byloby to czescia procedury to tez glupio sie buntowac.

 

Obawiam się, że pasowanie ich później z maską i zderzakiem to nie 5 minut. Poza tym po co mam mieć ślady na śrubach, że ktoś tym kręcił? Nie popadajmy w paranoje. Wątpię, żeby w którymkolwiek ASO częścią procedury przedsprzedażowej na ścieżce diagnostycznej był demontaż części karoserii.

 

Nikt chyba nie zdejmuje zderzakow i blotnikow

..... auto sprawdzane stracilo wszystkie swoje oslony podspodem i zostaly zdemontowane przednie cwiartki co pozwolilo wykryc ze pojazd jest po powaznej kolizji bo patrzac na sam czujnik to nic nie daje bo uzywany zderzak w kolorze na allegro kosztuje 400 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W życiu bym nie pozwolił komuś kto przyjechał oglądać moje auto i wpadł na pomysł rozebrania połowy przodu na takie działania.

 

cwiartki to zabieg wyjatkowy za zgoda wlasciciela ale oslona pod silnikiem to chyba standard nie ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie to za niskie przebiegi jak na ten rok podstawa to czy ten przebieg jest w pełni udokumentowany w ASO. co do kolorystyki wnętrza to kwestia gustu szczególnie ta z jasnymi dywanami jasnym dołem deski i tapicerek osobiście nie kupił bym auta z takim środkiem

e91 LCI'10 135 KW Touring, Panorama, CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten drugi w śmiesznie niskiej cenie...gdy wszystko jest prawdą w opisie.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prawdą :) zderzak z przodu ledwo się kupy trzyma, zabrakło już kasy nawet na ramkę tablicy rej. kierownica wyświechtana a gałka ładna, no i ten przebieg :))

 

ale może warto bo jest w promocji kosztowała 34999 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos zna ta strone a propos sprawdzania histori danego BMW ?

 

http://www.bmw-check.com/

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.