Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przymierzam się do zakupu bmw e90/91 po 2008r (LCI) do 45 tyś. W związku z tym iż na allegro/otomoto większość samochodów które są wystawione to ogłoszenia wystawiane przez tzw. handlarzy, czyli teksty typu pierwszy lakier, nie bity, nie kręcony, niemiec pod kocem trzymał :) a co się okazuję po obejrzeniu auta "na żywo" jest zupełnie co innego... Zwracam się z prośbą do was forumowicze jeśli któryś z was ma na sprzedaż swoje autko to prosiłbym o propozycje.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

 

Przymierzam się do zakupu bmw e90/91 po 2008r (LCI) do 45 tyś. W związku z tym iż na allegro/otomoto większość samochodów które są wystawione to ogłoszenia wystawiane przez tzw. handlarzy, czyli teksty typu pierwszy lakier, nie bity, nie kręcony, niemiec pod kocem trzymał :) a co się okazuję po obejrzeniu auta "na żywo" jest zupełnie co innego... Zwracam się z prośbą do was forumowicze jeśli któryś z was ma na sprzedaż swoje autko to prosiłbym o propozycje.

 

Pozdrawiam!!!

 

W tej cenie, to poszukaj raczej prelci :) No chyba, że ktoś na gwałt chce się samochodu pozbyć, bo na pewno nie sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kto ma dobre auto (stan, wyposażenie) za 45 tyś Ci nie sprzeda e90/91 po 2008r (LCI)...

Bez przesady. Ja bym sprzedał z tego rocznika. Za rok będę sprzedawal ale z rocznika 2011 i jednak drożej.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolega chyba jacekauto miał swoją LCI 318i 2008r do sprzedania właśnie za 45 000pln, czy aktualne musicie dopytać się u źródła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję że nie, bo forumowicze powinni mieć tyle przyzwoitości żeby nie oszukiwać w tytule i opisie - to nie jest rok produkcji 2009 i nie jest M-Pakiet. Tani chwyt, chociaż auto ogólnie fajne.

Ciekawe ile wytrzyma silnik z wadliwej serii tak podkręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał uczciwie że m-pakiet nie kompletny, auto wygląda fajnie ogólnie

 

nie mogłem się powstrzymać :

http://olx.pl/oferta/piekne-bmw-m3-e-90-okazja-m-pakiet-CID5-ID8D1U9.html#150100c722

 

m3 w m-pakiecie i do tego sprowadzony i oszczędny diesel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się na zakupem BMW e90 będzie to moja pierwsza 3 i mój fundusz to tak do 35 tyś może coś do 40 ale to max i zastanawiam się na modelami 318 i 320D . Czy w tym budżecie jestem w stanie kupić coś dobrego czy raczej od razu sobie darować i lepiej szukać e46? Samochód mam mi służyć głównie do jazdy po mieście oraz w weekedny dłuższe dystanse . I jak patrzeć na przebiegi tych samochodów ponieważ jedne mają 70 tyś a drugie 250 tyś , i czy jak ksiązka serwisowa jest z niemiec jest możliwość potwierdzenia tego przebiegu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze to tylko początek produkcji jak chcesz mieć coś w znośnym stanie. Lepiej celuj z kwotą 40k, to już powinno się coś sensownego znaleźć. Na przebieg nie patrz - zwłaszcza te cuda co mają po 70 000 km :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Co sądzicie o tym egzemplarzu http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-73000km-idealny-stan-z-niemiec-C35337948.html ? Sprawdziłem go trochę i przebieg wydaje się wiarygodny. W czerwcu 2011 miał niecałe 40k km wg. danych ze starego ogłoszenia. Podejrzewam, że w rajchu zmienił raz właściciela i teraz ktoś go przytargał do Polszy. Ktoś ma jakieś wskazówki, coś potrafi wypatrzeć po zdjęciach? W ogóle jest sens interesować się taką wersją? Od razu mówię, że diesla nie szukam, bo poruszam się głównie po mieście i na relatywnie krótkich trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to wersja Si których wyszło chyba 2600 sztuk. Nie chcę siać fermentu czy coś, czytałem trochę o tym silniku to niestety wygląda to bardzo nieciekawie. Silniki N45 mają wadę konstrukcyjną, żywotność tych silników kończy się max na 100tyś przebiegu. Polecam poczytać trochę w necie, wyszukać sobie na mobile.de 320si z zaznaczoną opcją "uszkodzony". Niestety więcej jest motoschaden niż jeżdżących.

 

Nigdy takowego nie posiadałem, więc jest to jedynie opinia wykreowana opiniami innych :) Na pewno ktoś tu się trafi co na podstawie swoich doświadczeń coś więcej Ci powie, ale ja bym ten silnik odpuścił.

 

P.S. Stylistycznie, auto rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a jak to jest z tymi ksiązkami z nimiec jest to możliwe aby przekręcić ? Ponieważ patrzę i te wszystkie 318 z 08 09 roku mają przebiegi od 120 do 170 tyś i koszt po 35 tyś

 

Oczywiście, że jest możliwe :) Książka to jedno, a weryfikacja jej autentyczności w ASO, to drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, no cóż, raczej odpuszczę. Poszukałem faktycznie trochę więcej informacji i rzeczywiście lipne te silniki podobno. Wielka szkoda, bo wygląda rewelacyjnie. Swoją drogą, zastanawiam się jakie cuda porobione są w niektórych egzemplarzach jak widziałem ogłoszenia gdzie były podane przebiegi rzędu 170-190k km :D 2 razy wymieniany silnik czy wyjątek potwierdzający regułę?

 

Zostało mi w takim razie szukać chyba tylko jakiejś zadbanej 320i. Chyba, że polecacie jednak coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eweliny pytaj, ma tutaj swoją galerię w tym dziale właśnie z 320si, z tego co pamiętam to miała jakiś czas temu więcej na blacie niż 100 tys. km. No ale wiesz, może tym silnikom po prostu służy kobieca ręka, albo właściwie stopa :norty:

 

EDIT: viewtopic.php?f=158&t=215888&start=615 <- link do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.