Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie coś o tym egzemplarzy

 

http://allegro.pl/bmw-e92-328xi-sport-coupe-pelne-wyposazenie-i5040814114.html

 

warto umawiać się na oględziny?

 

 

Przecież to ameryka - załatw VIN a wszytsko będzie jasne (bezwypadkowy na 100% nie przypłynął)

 

Pod maska brakuje kilku gadżetów - wiec przód czarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

jak myślicie warto? zauważacie coś niepokojącego?

 

http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-benzyna-oplacona-skory-C35475602.html

 

a przebieg? troche mały ale wnętrze nie wygląda na zajechane chyba co ?

 

A że cena trochę mała???

To auto musiałoby kosztować max 6tys euro - zobacz czy za tyle można kupić całe 330i we Francji skąd z pewnością pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak myślicie warto? zauważacie coś niepokojącego?

 

http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-benzyna-oplacona-skory-C35475602.html

 

a przebieg? troche mały ale wnętrze nie wygląda na zajechane chyba co ?

 

A że cena trochę mała???

To auto musiałoby kosztować max 6tys euro - zobacz czy za tyle można kupić całe 330i we Francji skąd z pewnością pochodzi.

 

owszem, cena nie jest wygórowana i właśnie dlatego wrzucam tu link to oceny. Mam wahania i chce je potwierdzić....lub ewentualnie rozwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety faktycznie jest za tani , ale pomijając wszystko bardzo ładny, fajny kolor , koła, szybka zrobiona, tapicerka bajka i ten silnik :)

 

ja jestem zdania że jak nie masz daleko to jedź oglądnij, chyba że szukasz ideału nie malowanego to nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety faktycznie jest za tani , ale pomijając wszystko bardzo ładny, fajny kolor , koła, szybka zrobiona, tapicerka bajka i ten silnik :)

 

ja jestem zdania że jak nie masz daleko to jedź oglądnij, chyba że szukasz ideału nie malowanego to nie ma sensu :)

 

malowanie to jeszcze pikuj, byle nie mial samej szpachli zamiast oryginalnej blachy. Zadzwonie do gościa i zobacze co w ogóle ma do powiedzenia.

 

dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety faktycznie jest za tani , ale pomijając wszystko bardzo ładny, fajny kolor , koła, szybka zrobiona, tapicerka bajka i ten silnik :)

 

ja jestem zdania że jak nie masz daleko to jedź oglądnij, chyba że szukasz ideału nie malowanego to nie ma sensu :)

 

malowanie to jeszcze pikuj, byle nie mial samej szpachli zamiast oryginalnej blachy. Zadzwonie do gościa i zobacze co w ogóle ma do powiedzenia.

 

dzieki za komentarze

 

 

Dzwoniłem i pytałem się o nią to właściciel twierdził że nie sprawdzał go czujnikiem przed kupnem :shock: pytając się czy ktoś go sprawdzał pod tym względem, odpowiedział że tak i coś było malowane ale nie wie co. Na tym zakończyłem rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masta112 i jak wziąłeś tą 318i z Wawy?

 

a do Świeżaków szukających okazji... zamiast zabierać czas innym śmietnikami, porównajcie sobie SAMI ceny na mobile.de

Wtedy łatwo sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dany egzemplarz jest wart uwagi.

Zasada jest taka dobrych aut ludzie nie sprzedają, a jeśli to robią to chcą za nie adekwatne do stanu pieniądze!!

Nie mówię, że trzeba wywalić nie wiadomo ile na auto (bo czasem fantazja sprzedających też ponosi...) ale skoro średnia cena danego modelu to np. 35tys pln to trudno wymagać, że te wystawione po 29 do negocjacji to IGŁY W STANIE FABRYCZNYM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Zasada jest taka dobrych aut ludzie nie sprzedają, a jeśli to robią to chcą za nie adekwatne do stanu pieniądze!!"

 

To prawda. Ja, ze względu na powiększenie rodziny, zaczynam myśleć o zmianie na kombi (wózki i te sprawy...) i wiem, że przez pewien czas będę miał pewnie 2 auta na stanie, bo większość jest szukających okazji cenowych, a nie aut w należytym stanie technicznym i użytkowym. Ja mam (2009) bezwypadkowe z prawie 57 tys. przebiegu i jak to porównać do takiego samego z przebiegiem co najmniej 4 raz większym.

Sam, jeżeli się zdecyduję na zmianę będę szukał auta, a nie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta112 i jak wziąłeś tą 318i z Wawy?

 

a do Świeżaków szukających okazji... zamiast zabierać czas innym śmietnikami, porównajcie sobie SAMI ceny na mobile.de

Wtedy łatwo sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dany egzemplarz jest wart uwagi.

Zasada jest taka dobrych aut ludzie nie sprzedają, a jeśli to robią to chcą za nie adekwatne do stanu pieniądze!!

Nie mówię, że trzeba wywalić nie wiadomo ile na auto (bo czasem fantazja sprzedających też ponosi...) ale skoro średnia cena danego modelu to np. 35tys pln to trudno wymagać, że te wystawione po 29 do negocjacji to IGŁY W STANIE FABRYCZNYM....

 

Niestety ta 318 jest zablokowana przez klienta z poznania, ponoć mu się spodobała na oględzinach i jadą do ASO w pon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta112 i jak wziąłeś tą 318i z Wawy?

 

a do Świeżaków szukających okazji... zamiast zabierać czas innym śmietnikami, porównajcie sobie SAMI ceny na mobile.de

Wtedy łatwo sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dany egzemplarz jest wart uwagi.

Zasada jest taka dobrych aut ludzie nie sprzedają, a jeśli to robią to chcą za nie adekwatne do stanu pieniądze!!

Nie mówię, że trzeba wywalić nie wiadomo ile na auto (bo czasem fantazja sprzedających też ponosi...) ale skoro średnia cena danego modelu to np. 35tys pln to trudno wymagać, że te wystawione po 29 do negocjacji to IGŁY W STANIE FABRYCZNYM....

 

Niestety ta 318 jest zablokowana przez klienta z poznania, ponoć mu się spodobała na oględzinach i jadą do ASO w pon...

Tak jak napisal oli, gosc mnie ubiegl o kilka godzin, a sprzedajacy wydaje sie byc uczciwym i za cholere nie chcial sie zgodzic, zeby tamtego odmowic i umowic sie ze mna. Wiec albo to wszystko prawda i to auto zniknie w pn, albo gosciu mnie nakreca i zadzwoni w pn ze jednak nie kupil i czy jestem dalej chetny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet na 100% Cię nie zwodzi , nie ma w tym logiki bo przez cały weekend mógłbyś kupić co innego i straciłby klienta, zawsze jest szansa że będzie ją oglądał zboczeniec i mimo dobrego stanu nie kupi bo i tak bywa, ale to niestety margines więc trzeba szukać dalej :) tego kwiatu pół światu więc głowa do góry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.