Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie mówi, że mają nie zarabiać, skupują auta taniej, mrożą kasę i czekają na zysk... nic nowego tutaj nikt nie wymyślił :).

Byle złoma też nie skupią bo w pewnym sensie ONI są nowym właścicielem i to ONI odpowiadają za wszelkie ewentualne niezgodności po zakupie i to do nich będzie klient dzwonił wrazie Problemu, więc to nie tak do końca. A to że auto było gdzieś lakierowane czy coś to akurat OSTATNI problem każdego auta ;)

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile sie nie mylę to silnik n52. Zatem poczytaj.

 

viewtopic.php?f=70&t=255757

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-318-e90-91tys-km-to-nie-zart-to-nowe-auto-C34550873.html

sprawdzal ktos moze to autko?:-) jesli rzeczywiscie jest w takim stanie jak napisane to chyba niezla oferta. co sadzicie? czy walek :-)

 

Niezła oferta??? :duh: :duh: Chyba raczej cena niezła

Błotnik lewy na 100% lakierowany, pas przedni zmieniony. Załatw VIN i więcej fotek a z pewnością będzie jeszcze ciekawiej, przecież to Radom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie kupowania od handlarzy. Dzisiaj na tvn turbo byla fajny program na temat kupowania aut od handlarzy, komisow. Wypowiadali sie i ci sprzedajacy i ci kupujacy. Byl to odcinek 13. programu "Fachowcy", obejrzyjcie i uwierzcie mi, ze nie kupicie wiecej auta z komisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupno w polsce od handlarza odradzam!! raz już się przejechałem

 

a poradzcie mi czy da rade znalezc cos w niemczech samemu tzn moj wujek sciaga z niemiec auta, maja tam jakąś wtyke co wysyła im oferty do przejzenia warte uwagi, sa to glownie auta pozostawione w salonie w rozliczeniu przy kunie nastepnego nowego.

 

sam mi kiedys powiedzial ze auta z przebiegiem do 120-150tkm to sa auta dla niemcow, a to co ma 200tkm i wiecej jest dla polakow wiadomo dlaczego ;)

ale nie wiem czy mu do konca ufac jak cos dla mnie znajdzie ;)

 

mowa tu o e90 2005-06 rok takie cos by mnie interesowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Miedzy soba sprzedają? Co to jakas nowa sekta czy jak? Sprzedają temu co kupuje i ma kasiore, w co wy wierzycie???

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha wlasnie kumpel z KRK sciagnal BMW 330D przez the besciaka z niemiec.... hahaha dobrze ze go dwoch trzymalo bo 2 miesiace na niego czekal bo jak na bezwypadkowy caly cacy nic nie stuka nie grucha, niechcialo sie im dachu malowac jak go spawali i byl tak przerazliwie brudny aby zamaskowac ze dach jest w kolorze black a reszta Saphire black, wrzoce zdjecia, zamontowali niektore oderwane czesci na gumki aby nie stukaly a rama na gole oko widac jak jest znieksztalcona ale chyba najlepsze to zeby nie bylo mozna sprawdzic auta latwo od dolu to przygwintowani oslony... ale jak bys widziali ich miny jak to nie zaplacicie za naszego rumaka ? takich dwoch chlopakow zpod czestochowy, po prostu ubaw.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle sie wyrazilem to fakt..

dokladnie, 90% w polsce to wypadkowe badz cofniety licznik i inne walki

 

i mniej wiecej 50% nie przeszlo by powaznej kontroli technicznej.

a teraz prez to robi sie inny problem, sasiad ma bezwypadkowe Audi z 2006 a lakier to poezja, odpryski od kamieni, rysy, szkody parkingowe, choinka, ale nieche go pomalowac bo nikt mu nie uwierzy ze nie jest bezwypadkowy jak za rok bedzie sprzedawal.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle sie wyrazilem to fakt..

dokladnie, 90% w polsce to wypadkowe badz cofniety licznik i inne walki

 

i mniej wiecej 50% nie przeszlo by powaznej kontroli technicznej.

a teraz prez to robi sie inny problem, sasiad ma bezwypadkowe Audi z 2006 a lakier to poezja, odpryski od kamieni, rysy, szkody parkingowe, choinka, ale nieche go pomalowac bo nikt mu nie uwierzy ze nie jest bezwypadkowy jak za rok bedzie sprzedawal.

ja dokladnie tak samo podchodze do sprawy, nie bede malowal, bo bedize tak jak napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Turbo na "słuch" ma tak zwany efekt pogotowia. Manualnie trzeba zdjąć rure i sprawdzić luz na wałku. Dwumas powinno sprawdzać się na zimnym i na ciepłym silniku. Miałem dwa auta z dwumasem do wymiany. Jednym rzucało na zimnym z rana, drugim po katowaniu na gorącym silniku. Jak się nie znasz to lepiej poproś kogoś ewentualnie zapłać za sprawdzenie, to nie są drogie koszta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedz, ja sie ogolnie slabo znam na samochodach a nie chce poprostu odrazu po kupnie auta naprawiac, bo to sa drogie naprawy nie ze chce oszczedzac no ale tez bez przesady

 

wujek mi szuka w niemczech e90tki zobaczymy co z tego bedzie bo handlarzom dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzykxyz - ogladalem ten odcinek fachowcow ;d nie bede komentowal tego ;p

 

koniec szukania samochodow w polsce allegro, otomoto ;d

2 oferty mam e90 na 1 rzut oka w miare ok

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=258876174&cd=635469735200000000&asrc=st|fs

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=259185271&cd=635474786150000000&asrc=st|fs

jak wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W środę odbędę intensywne poszukiwania BMW 335i i chciałbym się poradzić czy jest sens jechać oglądać autko z tego linku

 

http://tnij.org/87vjold

 

mam do Koloni kawałek i nie wiem czy z racji na przebieg w okolicach 220 tyś jest sens się brać za auto ? Chociaż jeżeli byłby to przebieg prawdziwy objeździłbym Bunią w miarę bezawaryjnie +/- 100 000 ?:D wiem ze pytanie z du*y i na dwoje babka wróżyła ale nie zaszkodzi się zapytać o poradę. Pozdrawiam Dawid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michallbn - pewnie wiesz juz jakie sa moje preferencje :)

Moim zdaniem warto sie przyjrzec nr 2 - ma zdecydowanie lepsze wyposazenie i to jest bardzo wazne. Z drugiej strony jest sprzedawane przez dealer'a BMW. Zawsze warto napisac i zapytac. Cena w pradzie wydaje sie byc atrakcyjna (byc moze za bardzo) no i nie jest Premium Selection, dlatego warto dopytac ich o historie napewno powiedza co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.