Skocz do zawartości

Bmw E39 525 Kochanówek Lipsko WLI 04400 GNIOT Oszust


Rekomendowane odpowiedzi

http://tablica.pl/oferta/bmw-5-e39-525-bp-lpg-sekwencja-sliczna-w-bardzo-dobrym-stanie-CID5-ID2Jbbr.html#25d9032b74

 

Z ogromnym rozrzewnieniem muszę podzielić się z dzisiejszą przygodą jaka mnie spotkała. Poszukuję dla siostry auta a konkretnie wybór padł na E39 z gazem. Obejrzeliśmy auta w swojej okolicy ale nie było nic sensownego. Zaczęliśmy więc poszukiwania nieco dalej i znalazłem w ogłoszenie z Lipska a konkretnie z miejscowości Kochanówek nr domu 100. Przez słuchawkę odezwał się jakiś młody głos zapewne Damian (bo tak nazywa się na Tablicy nr tel 512584125) który odpowiedział na serię szczegółowych pytań zapewniając iż auto jest 100% bezwypadkowe i bez śladów rdzy. Jedyna rzecz jaką zrobił on w aucie przy karoserii to malowanie progów bo niby to standard w E39. Jednym słowem cud malina auto. Dziś po rozmowie telefonicznej wsiadłem do auta i zrobiłem te 160 km. Wieś jak to wieś ale udało się trafić pod sam dom bez problemu. Wysiadamy z auta i na miejscu przywitał nas serdecznie ojciec sprzedającego. Pełna kurtuazja do momentu gdy podeszliśmy do auta gdyż nogi nam się ugięły. Tył auta dosłownie kwitnie w oczach purchle wielkości pięści wychodzące spod lakieru. Najwyraźniej auto poczuło wiosnę i zaczyna sobie kwitnąć :-) Otwieramy drzwi kierowcy a we wnęce pod rynienką kolejna popękana szpachla. Teraz zacytuję jak to się dalej potoczyło:

brat: To auto jest po dachowaniu bo cały dach jest wykitowany

ojciec sprzedającego: Nieee co pan mówi?

brat: spojrzy pan tu przecież szpachla tu pęka. Po czym wskazał to miejsce.

ojciec sprzedającego: "WYPIERD..AĆ mi z podwórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i trzasną drzwiami auta

brat: że co?

dalej były jeszcze jakieś krzyki.

ja: Przecież jasno pytałem przez telefon w jakim stanie jest karoseria i powiedziano mi ze tylko progi były malowane a tu okazuje się że całe auto jest w kicie.Czy zdaje Pan sobie sprawę że my z daleka przyjechaliśmy?

matka sprzedającego: My nic nie wiemy my takie auto kupiliśmy i nic przy nie nie malowaliśmy- z wielkim krzykiem i oburzeniem wykrzyczała. Jaka cena takie auto i takie tam bzdury. Najwyraźniej był to ekspert od rynku E39 :-)

Jednym słowem Patologia a oczywiście sprzedający nawet z domu nie raczył wyjrzeć.

Nigdy z czymś podobnym się nie spotkałem i nikomu tego nie życzę. Wnioski wyciągnijcie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek też miałem taką wycieczkę.. Przez tel cud miód i orzeszki a na miejscu można było tylko uklęknąć i płakać.. Co ludzie mają na celu żeby tak wprowadzać kogoś w błąd :mad2: :mad2: :mad2:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie mowienie prawdy przez handlarza nie jest fajne bo nie raz sam mialem taka sytuacje ale facet odpowiedzial Tobie bardzo prosto czego sie za ta cene spodziewales?? 2,5 litra z gazem xenonie w sedanie za taka cene... spojrz ile kosztuja w De e39 te auta sie cenia niestety...dziwi mnie tylko ze kazdy narzeka ze w Polsce na rynku wtornym sam szajs,szpachlowozy,liczniki krecone ale co drugi temat tutaj to najtanszy szit na allegro , z nieralnym przebiegiem, ladnym rokiem i jeszcze ladniejsza cena... kupujacy czyli my wszyscy sami wymagamy tego od handlarzy...oczywiscie to tylko moje zdanie ;) pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jest takie samo :wink: a później lament, że się szrota kupiło i skarbonkę zamiast przy zakupie zapłacić parę tysięcy więcej. Swoją drogą znaleźć ładną sztukę w zalewie chłamu to też niezła sztuka :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.