Skocz do zawartości

centralny zamek - nie zamykaja sie tylne drzwi e34 530


Marcin978

Rekomendowane odpowiedzi

zostawilem auto znajomemu mechanikowi, mowi ze nie dochodzi prad do tych zamkow

 

potrzebuje schemat

czy mozna gdzies sciagnac schemat elektryczny do tego bmw z netu?

 

czy lepiej od razu jechac do autoryzowanego serwisu zeby cos z tym zrobili?

 

 

co moze byc przyczyna?

 

wlasiciel auta od ktorego kupilem mowil ze zmienial komputer, bo padl mu akumulator, auto stalo a potem padl komputer

 

wymienil, ale mowil ze jakas 2 czesc pod kanapa nie byla dokladnie dedykowana modelowi 530 bo nie mieli akurat tej i od tamtego czasu tylne drzwi sie nie zamykaja

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odswierzam watek. Oto moja historyjka:

Centralny zamknal i nie otwierał prawych tylnych drzwi. Nawet nie było jak dostac sie do siłownika bo przy zamknietych drzwiach nie mozna zdjac tapicerki. Udało mi sie zdjac gore boczku i wciskajac reke otworzyłem dzwi pociagajac za dzwigienke - normalnie do niej przylaczony jest "grzybek" , ale mam alarm zamiast niego wystaje LED.

Okazało sie ze zamyka zamek, ale juz nie otwiera. Probowalem wyjac silownik, ale jest tak zlokalizowany, ze nie udalo mi sie. Zasilanie dochodziło, bo silownik wzdrygał sie rowniez przy otwieraniu. Dziwne! Niby dziala ale nie działa. Poruszałem tym ustrojstwem, cos strzeliło i ...... zaczął otwierać! Hura! Teraz jest OK, ale obawiam sie że znowu moze zablokowac się. 2 gdz roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z moim centralnym na tylnych prawych drzwiach. Raz działa, a raz nie. Elektryk powiedział, że generalnie siłownik wygląda dobrze, ale jeśli jest tak jak jest, to należy go wymienić. W sumie działał przez ostanie 2 miesiące bez zarzutów, ale od tygodnia nie otwiera i nie zamyka drzwi :cry:

był E34 525i, E39 528i

jest E60 530d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.