Skocz do zawartości

[e34] m50b20 - swap?


piecka920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam bunie z silnikiem m50b20 z vanosem (93')

Postanowilem zabrac sie za remont silnika, jednak okazalo sie, ze jest dosyc sporo do roboty, koszty dosyc spore, bo ostro ciagnie mi olej, poci sie, na dodatek zaczynam slyszec jak mi lekko nakurwiaja panewki i rozrzad, dlatego chyba tansza opcja bylo by kupno po prostu drugiego silnika, no i teraz moje pytanie, skoro i tak chce zmieniac silnik, czy nie lepsza opcja byloby zamontowanie od razu m50b25? Co o tym mysliscie? Widzialem na allegro za 1000-1200zl opcje juz ze skrzynia, kompem i wiązką.

I tutaj moje pytanie, co o tym myslicie?

Oplaca sie montowac od razu motor 2.5, czy poszukac lepiej tego samego co mam?

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 jeszcze ze skrzynią za 1200zł? Z tego co wiem to za tyle sprzedaje się sam słupek w dobrym stanie chyba że chodzi Ci o sam słupek. Jeśli decydujesz się na 2.5 to najlepiej jakbyś jak możliwość go najpierw obsłuchać, w ciemno za takie pieniądze to ja bym nie brał. Do tego dolicz sobie dyfer jeśli chcesz żeby to hulało tak jak ma hulać, nie wiem jak z wałem ale pewnie pasuje

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj silników z najniższego przedziału cenowego i najlepiej jakby silnik jeszcze był w samochodzie żeby można go było sprawdzić bo inaczej możesz się wkopać w wysokie koszty i użeranie się z samochodem.

Nie lepiej Ci jednak zrobić remont i jeździć "igłą" ? przynajmniej wtedy wiesz że silnik masz na dłuuuugi czas do jazdy.

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.