Skocz do zawartości

Felgi M pakiet Style 68 pomocy!!!


Gabrysh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zniszczylem na naszej plskiej drodze felge i nie chce sie nikt podjac jej naprawy.szukam takiej samej felgi i nie moge znalezc nigdzie chodzi mi w sesie ze nie ma takiej felgi ET 40 na tej feldze sa takie rozmiary 8Jx17H2 ET40 LK120 Aust W5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stwierdzić, ale jeżeli ET wynosi 40 i szerokość 8", to Twoje felgi nie są oryginalnymi felgami BMW.

Dla tego masz kłopot ze znalezieniem.

Ori styling 68 powinno mieć:

przód: 7,5x17 ET41 z oponą 225/45R17

tył: 8,5x17 ET50 z oponą 245/40R17

Tutaj link do strony z felgami BMW

http://felgenkatalog.auto-treff.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze trzeba zmierzyc orginalna felge i ta felge niby podrobke i dopasowac je wedlug wymiarow.kurcze dziwi mnie to bardzo bo kupilem te felgi w niemczech i to od goscia ktory pracujowal w salonie bmw.sprzedal je po okazyjnej cenie z tego powodu ze byly dwie bardzo porysowane.mozliwe ze to podrobki ale jakim codem :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze trzeba zmierzyc orginalna felge i ta felge niby podrobke i dopasowac je wedlug wymiarow.kurcze dziwi mnie to bardzo bo kupilem te felgi w niemczech i to od goscia ktory pracujowal w salonie bmw.sprzedal je po okazyjnej cenie z tego powodu ze byly dwie bardzo porysowane.mozliwe ze to podrobki ale jakim codem :shock:

 

bo po okazyjnej ... :)

jak nie ma tego co na linku z allegro i innych felach bmw to jakiś shit a nie ori

przynajmniej już będziesz bogatszy o tą wiedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz Jest jasne znalazlem papiery od tych felg w ksiazce serwisowej.znalazlem felgi w niemczech na Ebay wszystko jest wporzadku dzisiaj zostala do mnie wyslana fela znalazlem ja po nr nabitych kolo wentyla .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.