Skocz do zawartości

BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

co myślicie o aucie

http://allegro.pl/bmw-rezerwacja-i4039327657.html

byłe, oglądałem, zarezerwowałem - wszystko wydaje się być jak najbardziej ok, lakier oryginał, jeździ o, nic nie ciągnie, nie wali, nie dymi, wszystko sprawne ale może coś przeoczyłem jakieś sugestie może??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAUX11070A628632

Kod typu UX11

Typ 318D UL (EUR)

Typoszereg E E91 (MUE)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SCHWARZ 2 (668)

Tapicerka STOFF VERTEX/ANTHRAZIT (EBAT)

Data prod. 2009-06-12

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S386A DACHRELING Reling dachowy

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

P735A BASICPACKAGE Basic Package

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4CGA INT.LEISTEN SATINSILBER MATT Listwy wewnętrzne "satin-silber" matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

 

Jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisali tam rocznik 2010, jest inaczej ale na roczniku się nie jeździ. Wielu stąd od razu zwróci uwagę na miejscowość, w której ten samochód stoi. Patrząc na cenę to chyba okazja była :) Sugestia jest taka: weź kluczyk i jedź do ASO sprawdzić czy to jest ten samochód i czy historia zgadza się z tą z książki. Polak jest bardzo sprytny i można się nieprzyjemnie zaskoczyć.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje miasto jest :)

 

rocznik jest 2009 tak jak to jest 318 ale chyba gość daje ten sam opis do wszystkiego co ma

 

niestety w Radomiu nie ma serwisu bmw :( nie ma gdzie sprawdzić kluczyka trzeba by gnać do wawy ale niestety przecież nikt nie da mi klucza ani nikt ze mną nie pojedzie na pół dnia do wawy = handlarz znaczy ... - zresztą w sumie się nie dziwie - też bym nie pojechał

 

po vinie coś się w serwisie sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie wpisał 320d pięknie,cwaniaczek nie wpisał w ogłoszeniu jaki przebieg?Ile ma teraz?

Brif na kogo jest?Na firme?

Ja obstawiam ze to flotówka,jest pytanie który niemiec pozbywa auto rocznika 2009?Pytam się;)

Dziwne ze nie chcesz jechać do serwisu,to jest podstawa żeby sprawdzić,auto warte 40 tys zł to nie jest 5zł.

Koniecznie sprawdzaj

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechac to on chce bez problemu tylko w radomiu nie ma bmw serwisu i klucza nie ma gdZie sprawdzic.

 

A po samym vinie mi w serwisie nic nie sprawdza? Nie wzialem ksera briefu niestety.

Edytowane przez mcdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest nieZle utrzymane, przebieg moze byc wyzszy bo ksiazki oczywiscie brak. Mozliwe ze to flotowka bo to calkowity golasd. Na liczniku jest cos ok 165tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już na bezwypadkowe.net za ile handlarz musiał kupić to auto skoro sprzeda za 39.000.

 

Po co Ci kluczyk do sprawdzenia przebiegu, idziesz do ASO podajesz ostatnie siedem znaków VINU i dowiesz się całej historii.

Auto to raczej na bank flotówka, więc przebieg 160tys miała już pewnie pod dwóch latach

 

Generalnie na tym forum to chyba pierwsze e90/e91 LCI poniżej 40tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że flotówka mi nie przeszkadza - wolę flotówkę z przebiegiem 250-280 tyś niż szczepa z 4 z przebiegiem 200 ...

jutro rano pojadę do serwisu bo vin mam a serwis mam pod domem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jedź do serwisu jak nie widzisz prawowitego właściciela żeby się potem nie okazało, że takie autko ma dobre wpisy w książce itd. ale jeździ np. w Gdańsku od 2 lat na polskich tablicach. Nie warto tracić samochodu przez coś takiego, a wierz, że takie cuda dzieją się u nas w kraju.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie go wyniosła ze 30tys. Więc albo przebieg 300tys + albo dzwon jak sie masz, popatrz na mobile.de po ile stoją takie auta.

 

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:318,frn:2009-01,frx:2009-12,ful:diesel,vcg:estatecar

 

Nie zastanawia cię to ?

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie zastanawia dlatego pytam.

do serwisu rano podjadę ale skąd niby tam będzie wiadomo, że ona nie jeździ w Gdańsku do 2 lat to nie wiem ...??

na mobile jest kilka całych sztuk w okolicach 9000 euro a jak sądzę handlarz szuka okazji a nie bierze najdroższe więc jakby nie patrzeć 2 tysie ma, a jak kupił okazyjnie za 8200 to nawet ma mimo opłat ok 3 tyś to chyba w dzisiejszych czasach nie jest zły zarobek na aucie - to prawie 10 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wątku zobacz ile się zarabia

 

viewtopic.php?f=44&t=238631

 

Dla 3tys. raczej nikt nie będzie sprowadzać samochodu - trzeba sobie zostawić duży margines mając na uwadze, że może się szybko nie sprzedać i trzeba będzie zejść z ceny i 3 tys. zaraz wyparują i zostajesz z ręką w nocniku.

 

Co do tych liftów na mobile za 9000 nie warto w ogóle ruszać tyłka.

Wątpię też, że mając nawet dobre kontakty do samochodów nie wystawianych w ogłoszeniach kupiłby taką za 30-35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie jak napisał pioneer

Dodatkowo trzeba brać pod uwagę fakt, że to są auta używane, mające już swoje przebiegi i często, gęsto mogą wymagać naprawy usterki, której nawet handlarz nie jest w stanie ukryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

"Nie dymi, nie wali, dobrze ciągnie"

 

 

Dlaczego mi się nie trafi taki kupiec....

 

 

Nie dymi bo ma dpf, a wszystko inne spotka cię rano jak silnik będzie zimny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie zastanawia dlatego pytam.

do serwisu rano podjadę ale skąd niby tam będzie wiadomo, że ona nie jeździ w Gdańsku do 2 lat to nie wiem ...??

na mobile jest kilka całych sztuk w okolicach 9000 euro a jak sądzę handlarz szuka okazji a nie bierze najdroższe więc jakby nie patrzeć 2 tysie ma, a jak kupił okazyjnie za 8200 to nawet ma mimo opłat ok 3 tyś to chyba w dzisiejszych czasach nie jest zły zarobek na aucie - to prawie 10 %

 

 

Z całym szacunkiem, ale głupi jesteś jak but. Kilka sztuk po 9tys. euro to właśnie jest to okazyjnie i pewnie od turasów po przejściach, mniejszych lub większych. Dolicz sobie :

 

- akcyze

- koszt sprowadzenia ( tablice, paliwo lub laweta )

- Opłaty ( tłumaczenia, przegląd, recykling )

- zrobek handlarza ( minimum 5 - 7tys.zł )

 

Ale co tam ty nadal jesteś idiotą i myślisz, że to okazja.

 

Pzdr

 

z całym szacunkiem ale z takimi epitetami to możesz sobie startować do swoich dzieci, rodziców lub kobiety jeśli jakaś taka frajerka się trafiła ... jak nie masz nic merytorycznego do napisania to lepiej nie pisz wcale a nie będziesz mnie obrażał, mam w dupie twoje rady a najbardziej wkurzają mnie takie wiejskie mądrości - więc dzięki za twoje "złote" rady

 

samochód jest w cenie jakiej jest, jest też kilka w takiej samej w ogłoszeniach, nie pytam się co kto myśli o mnie tylko o ogłoszeniu i o aucie, a Twoje swoje prywatne opinie zachowaj łaskawie dla siebie bo mnie one nie obchodzą a to forum to nie miejsce do wylewania swoich bóli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku próbuje otworzyć ci oczy, bo jak masz leczyć swoje kompleksy kupując E90 z 2010r za cenę auta z 2006-07r to lepiej nie szukaj pomocy na forum. Skoro masz w dupie moje opinie, to po co zakładasz taki temat ? Chyba nie znasz realiów panujących w tym kraju, ale spokojnie, wszystko przed tobą.

 

Sam widzisz, że coś śmierdzi, ale dalej stawiasz na swoim, nie rozumiem takich ludzi. :duh:

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to już tu jest - jak grochem o ścianę :duh: Ale w sumie co nas to obchodzi?

 

Ja już wiem, ze choćby skały srały to handlarz z Radomia jutro będzie cieszył się z gotówki, nowy nabywca będziesz szczęśliwy (do czasu) a jego znajomi będą mu mówić jaki to jest och i ach, ze taką furę za takie gówniane pieniądze wyrwał.

 

Taka oto patologia naszego rynku samochodowego.

 

Ale z drugiej strony skoro auto bezwypadkowe - to nawet jak ma ponad 300tys to jeszcze trochę pojeździ.

Nie nasza kasa nie nasz problem - szkoda strzępić języka

 

Tylko zastanawiam się za ile moje e91 trzeba będzie wystawić, bo w miarę szybko sprzedać - pewnie bez "3" z przodu telefon ani razu nie zadzwoni :mrgreen:

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spytaj handlarza co się stało z TEMPOMATEM, oraz ELEKTRYCZNYMI FOTELAMI, czyżby wyparowały ?

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spytaj handlarza co się stało z TEMPOMATEM, oraz ELEKTRYCZNYMI FOTELAMI, czyżby wyparowały ?

 

Pewnie tam gdzie brakujące cztery poduszki oraz sensor deszczu/zmierzchu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.