Skocz do zawartości

CarPlay w BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ceny paliw to wiem jak, ale jak słuchać muzykę?

Wiadomości mogę sobie poczytać, ale własnych rs-ów czy konta nie mogę dołożyć.

 

Sent with handy.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Mnie najbardziej wkur... jak zniknela pełnowartosciowa przegladarka internetowa. Ale to nie ten watek.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
W connecteddrive była kiedyś

No tak, ale to juz dosyć dawno zniknęło...

Co do muzyki - wciąż uważam, ze najlepszą opcją jest Spotify (oprócz muzyki są tam radia internetowe z całego świata, w tym większość polskich).

Ale to też inny wątek :)

Opublikowano
Pe.te mam rozumieć ze wgrałes spotyfy do bmw ? czy puszczasz przez BT ?
Daniel
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Nie, BMW ma wbudowany odtwarzacz Spotify Connect (na pewno navi NBT, nie wiem jak z CIC).

Jeśli podłączysz telefon kabelkiem i uruchomisz na nim aplikację Connected Drive, to wtedy aktywuje sie ten odtwarzacz wbudowany w navi BMW i mozesz sobie obsługiwać Spotify z poziomu iDrive, nie dotykając telefonu.

 

Jest o tym kilka wątków na forum, jak wpiszesz w wyszukiwarkę "Spotify" to znajdziesz więcej na ten temat.

  • 1 rok później...
Opublikowano
Odpaliłem carplay w F10 2014 r, jest troche zamieszania ale się udało
Daniel
Opublikowano
To może podziel się jak tego dokonałeś?
Opublikowano

Trzeba podpiąć tel kablem USB w schowku, w iDrive wybrać Connected Drive i należy pobrać aolikację BWM Connected ( logowanie itp) wybieramy w Connected Aplikacje jak dobrze pamiętam i po chwili pojawia się info typu Otworz aplikacje na smartfonie i nalezy odpalić Deezer Albo Spotify i po chwili ładują sie wszystkie aplikacje dostepne naa aucie.

w przypadku prawidłowego połączenia w opcji Multimedia ( radio cd usb) pojawia się wybrana aplikacja uruchomiona naa tel. np, spotify.

Aaplikacja na tel przygasa i mamy dostęp na iDrive.

Osobiście odpaliłem na iPhone Xs Max oraz Iphone SE.

Daniel
Opublikowano
Jak dla mnie to odpaliłeś display mirroring a nie CarPlay.
Opublikowano
Car play w F10 to wyższa szkoła jazdy. I to nie jest to na bank. Jak piszę kolega wyżej. Odpaliłeś display mirroring.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ani display mirroring ani apple car po prostu tak działa connecteddrive.
Opublikowano
Tak nie działa. Bo go mam a spotify nie odpale.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A jaki masz system. W NBT tak właśnie działaja aplikacje connecteddrive.
Opublikowano
Nbt wlasnie. No chyba że nie potrafię tego aktywować.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Niestety ale ostatnio sa problemy z działaniem tej usługi. Jedna na kilkadziesiat prob konczy sie powodzeniem. Zglaszaj na helpline , nawet jesli nie masz juz gwarancji. Jest tez sporo filmikow na youtube o tym jak to działa na nbt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.