Skocz do zawartości

wgniecenie


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli jest to mała wgniotka bo ktoś ci przyłożył drzwiami na parkingu i jest na powierzchni płaskiej do której jest dostęp od wewnątrz polecam użycie sztyftu w kulce , pojeżdzisz taką kulką od środka i nie powinno zostać śladu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jeżeli jest to mała wgniotka bo ktoś ci przyłożył drzwiami na parkingu i jest na powierzchni płaskiej do której jest dostęp od wewnątrz polecam użycie sztyftu w kulce , pojeżdzisz taką kulką od środka i nie powinno zostać śladu

 

Mógłby mi ktoś dokłądniej wytłumaczyć na czym polegają takie kulki i gdzie to kupić? Wczoraj zostawiłem auto jak zawsze na parkingu przed pracą i jakiś imbecyl zrobił mi małą gniotkę w drzwiach. Może taka kulka by pomogła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztyfty :cool2: kulki :cool2: powodzenia! A w praktyce ciekawe jak tam to wsadzisz :duh: technika prostowania wgniecen za pomocą specjalnych narzędzi nazywa sie PDR (ang. Paintless Dent Repair) jesli jest ktoś zainteresowany taka efektywna technika prostowania wgniecen pisać na pw. Zajmuje sie tym od kilku lat wiec zapraszam.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady ale te powyginane druty to nie jakaś nanotechnologia zwykłe urządzenie którego zadaniem jest dostanie się za wgniotkę i wypchnięcie ,

jeżeli ktoś ma czas i chęci oraz możliwe jest dostanie się do wgniotki od wewnątrz np po zdjęciu boczka drzwi jeżeli wgniotka jest na drzwiach można to samemu wyprasować (wypchnąć) , pamiętamy tylko o tym żeby robić to z wyczuciem nie za mocno nie za lekko , ja używam kulki jeżdżę po wgniotce od wewnątrz metal naprawdę pamięta swój naturalny kształt nadany mu w fabryce i lubi wracać do tego stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zrobic wzniecenie nie trzeba demontować boczka :mrgreen: niestety kolego mozna to porównać do nanotechnologii bo pchanie drutem bylegdzie po wgnieceniu to każdy moze ale zrobic to bez śladu precyzyjnie napewno nie każdy da radę.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.