Skocz do zawartości

[M43 316i] wymiana całego grilla na nieoryginalny z allegro?


BarMoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Takie pytanie mam,

Mam becie z 97r, tj. po lift, ale jakims cudem mam założone grill wersja przed liftowa (nie wiem może ktoś wcześniej miał dzwona i założył to co miał pod ręką..)

denerwuje mnie to bardzo i myślę nad założeniem poliftowego grilla z nerkami

 

znalazłem dziś coś takiego na allegro..

http://allegro.pl/bmw-e36-e-36-atrapa-grill-rama-nerki-nowe-96-i3991870421.html

 

ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi grillami z allegro? pasuje to wszystko, jest ok?

pytam bo czytalem na innych forach ze niektórzy mieli z tym wiele problemów, z dopasowaniem itd..

 

i kolejne pytanie, jak to rozebrać???

nie mam zielonego pojęcia, a nie chce rozbierać pół przodu.

Proszę o opinię osób zaznajomionych z tematem.

:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie laduj sie w zamienniki. pozniej bedzie cos odstawac, nie pasowac, jakas szpara sie zrobi. szkoda nerwow. co do montazu, to sciagasz listwy ze zderzaka, odkecasz 4 sruby, uwazaj zeby nie urwac, bo jak ktos nie zagladal tam to moze byc nieciekawie. chodzi o sruby od podluznic, jak sie nie myle. sciagasz z "wasow" zderzak. potem odkrecach sruby torxem od pasa przedniego, odrkrecasz stary gril od blotnikow, odkrecach gril o atrapy pasa, na wysokosci polowy chlodnicy i po jednej srubie od lamp, sa one na dole za lampa. i potem w odwotnej kolejnosci, powodzenia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.