Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie znam się wiec uprzedzam bo zaraz by sie pól forum rzucało ale jaki jest sens aż tak sztywno dawać samochód jest to wtedy przyjemne? na naszych drogach wydaj mi się że to nie ma sensu

Jezeli jezdzisz wyczynowo na torze to pomaga, poza nim masz racje nie ma sensu, lepiej sobie juz sprawic zawieszenie z regulacja twoardosci (ok nie ta sama cena)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to potrzeba amorów o krótszym skoku ( nie koniecznie gwintu ) i do amortyzatorów z M-Pakietu powinny pasować, aczkolwiek mogą krócej posłużyć.

Nowe sprężyny kosztują ok 50% więcej, zatem dla mnie ta oferta z tego punktu widzenia jest ciekawa.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze czesto w tego typu aukcjach gdzie przedmiot jest wart jakies 2000/2200, jezeli cena nie bedzie satysfakcjonuja, jest czesto wykupywana przez sprzedawce (z innego konta).

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdoły piszesz Rivasi komu by sie to opłacało chyba nie wiesz jakie allegro kasuje prowizje od sprzedaży nie musi nikt od nikogo kupować jak się nie sprzeda wystarczy wycofać (zakończyć) aukcje i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem oglądam się za kierownicą z łopatkami do swojej E90 ale u siebie teraz mam takie 2 zgrubienia jak zaznaczone na tym zdjęciu poniżej. Pytanie brzmi czy są kierownice z łopatkami i ze zgrubieniami?

 

http://e-fotek.pl/images/13170141032164091235.jpg

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zgrubienia ma kierownica M. Plus znaczek M. Kierownica M jest moim zdaniem o wiele bardziej warta zakupu niż łopatki które można kupić osobno. Tak na oko kierownica z tej aukcji to nie jest kierownica M.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem oglądam się za kierownicą z łopatkami do swojej E90 ale u siebie teraz mam takie 2 zgrubienia jak zaznaczone na tym zdjęciu poniżej. Pytanie brzmi czy są kierownice z łopatkami i ze zgrubieniami?

 

http://e-fotek.pl/images/13170141032164091235.jpg

 

Można kierownice obszyć i dodatkowo dorobić tzw bicepsy , ja moją kierownice obszyłem i właśnie dorobili mi takie bicepsy i nawet to fajnie wyszło. Taka by mi bardzo spasowała http://allegro.pl/bmw-m3-m1-e90-e91-e87-m-pakiet-kierownica-airbag-i4032517246.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdoły piszesz Rivasi komu by sie to opłacało chyba nie wiesz jakie allegro kasuje prowizje od sprzedaży nie musi nikt od nikogo kupować jak się nie sprzeda wystarczy wycofać (zakończyć) aukcje i tyle.

 

Tomku,

 

zanim sie porwiesz z mlotyka na slonce (a slonce w tym wypadku TO JA CALY NA BIALO :twisted: ) to postaraj przynajmniej sprawdzic czy nie wygadujesz glupot i czy na pewno nauczyles sie czytac jak byles dzieckiem.

 

Napisalem ze jezeli oferta nie bedzie na tyle wysoka dla nich (np bedzie 600zla przwedmiot jest warty 2000, 2200) to wykupia to nawet za 2500 zl i tak zrobia, dlaczego :

 

Prowizja od kierownicy za 2500 zl to... 22,5 zl. Strata na aukcji to 1400 zl...

Zaden powazny sklep ktory ma pozytywne opinie i renome nie bedzie odwolywal aukcji z falszywego powodu (zaginiony przedmiot, uszkodzony itd) bo ryzykuje po prostu zamkniecie sklepu jezeli wpadnie na troche wtrednego klienta jak ja to mu zamkna sklep a wiec przelicytuje i straci 22,5 zl.

 

Ja w 2013 upolowalem jeden sklep oponiarski z ponad 217 opiniami poz, kilka neutr, kilka neg. facet wystawil do licytacji opony za 1/10 ceny... i bylem jedynym oferentem, opony niby zostaly zgubione, wtstawil je ponownie tydzien pozniej juz po kup teraz... no niestety wredny klient wyslal wszystko do allegro, zamkneli goscia, oczywiscie otworzy nowy sklep ale szkoda opini ktora sie buduje. Moja znajoma miala taki sam przypadek przy licytacji obrazu dwa lata temu... zrobili jej ten sam myk, po miesiacu obraz wrocil... nie ma juz galerii na allegro...

 

A wiec nastepny raz zanim sie podekcytujesz, to : a/ przeczytaj co jest napisane bo mialbys racje z odwolaniem gdyby nie bylo ofert kupna b/ sprawdz przynajmniej kwoty o ktorych mowisz bo jak widzisz nie masz pojeciach o marzach na allegro c/znajdz sobie kogos kto naprawde handluje na allegro to ci powie jak swiat wyglada dla ludzi ktorzy tam naprawde robia kase... takie myki to dla malych handlarzy szrotem ktorzy i tak maja same negatywy bo handluja smieciami.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one jest obszywana ( słabej jakości ścieg ) do tego blenda w fatalnym stanie radze odpuścić.

 

halfi ma racje policzcie 300 wiecej za profesjonalne obszycie no i iles tam za blende jezeli nie macie. do 1000 zl sie oplaca jezeli masz blende, do 600 jezeli nie masz

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi myślisz że to co napisałeś brzmi inteligentnie ?? że jesteś fajny ? dwie kwestie sklep ma inne prowizje na allegro niż zwykły użytkownik to raz dwa "zamkneli goscia"... na 5 lat za usuniecie aukcji!!! O NIE JUŻ NIC NIE WYSTAWIE NA ALLEGRO. Czyli twoim zdaniem ktoś kupuje przedmiot wystawia pozytyw a potem jeszcze raz go sprzedaje:) fajne fajnie widać dużo sprzedajesz na allegro.

 

"znajdz sobie kogos kto naprawde handluje na allegro to ci powie jak swiat wyglada dla ludzi ktorzy tam naprawde robia kase"

 

OK poszukam dzięki za radę ! tak też myślałem że prawdziwą kasę nie da się zarobić uczciwie prawdziwy pieniądz trzeba zarobić na allegro tak wygląda świat teraz moje życie wygląda zupełnie inaczej.

 

Nie dyskutujmy już na ten temat bo i tak to nikogo nie obchodzi bez sensu dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi myślisz że to co napisałeś brzmi inteligentnie ?? że jesteś fajny ? dwie kwestie sklep ma inne prowizje na allegro niż zwykły użytkownik to raz dwa "zamkneli goscia"... na 5 lat za usuniecie aukcji!!! O NIE JUŻ NIC NIE WYSTAWIE NA ALLEGRO. Czyli twoim zdaniem ktoś kupuje przedmiot wystawia pozytyw a potem jeszcze raz go sprzedaje:) fajne fajnie widać dużo sprzedajesz na allegro.

 

"znajdz sobie kogos kto naprawde handluje na allegro to ci powie jak swiat wyglada dla ludzi ktorzy tam naprawde robia kase"

 

OK poszukam dzięki za radę ! tak też myślałem że prawdziwą kasę nie da się zarobić uczciwie prawdziwy pieniądz trzeba zarobić na allegro tak wygląda świat teraz moje życie wygląda zupełnie inaczej.

 

Nie dyskutujmy już na ten temat bo i tak to nikogo nie obchodzi bez sensu dyskusja.

 

Tomek sam sie podkladasz bo nie czytasz.

Oczywiscie jak mowie zamkneli to mowie zamkneli mu sklep ale tylko ty mogles to zrozumiec incaczej. Mowie ci w jaki sposob sie ratuje aukcje ktore nie wypalily. Negocjowane stawki sa w dol, nie w gore i pradopodobnie nie dotycza tego sklepu co sprzedaje kierownice.

 

Nie handluje osobiscie na allegro, nie powiedzialem ze nie da sie uczciwie zarobic gdzie indziej niz na allegro, przeczytaj, zrozum. Za to mam kilku odbiorcow na allegro a w tym dwoch sporych.

 

Zgadam sie ze temat do bani tylko zanim powiesz nastepny raz komus ze pierdoli to sie zastanow czy masz racje.

i tak w koncu uwarzam ze to co napisalem w poprzednim poscie brzmi inteligentnie a przy okazji jest smieszne :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zauważyłem na tym forum tendencję do robienia z igły widły. przenoście sobie spory na pw,bo chlew się robi z tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no właśnie.też mi podejrzanie wyglądało i pewnie Halfi masz rację,ale patrz co mi pan odpisał: "Witam ! Tak zestaw jest od automatu !! Pozdrawiam." :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.