Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W e92 układ wydechowy sam w sobie jest dłuższy niż w e90/e91 (z tego co pamiętam około 2 cm), dlatego trzeba by coś delikatnie przerabiać, żeby wszystko było ładnie spasowane jak należy. Mam na myśli ozdobne końcówki, żeby nie dyndały później jak "lufy". Wszystko jest oczywiście do zrobienia, nawet jak za 600 zł warto sądzę podjąć się wysiłku żeby to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowisz ze nie bede wszystkiego wycinal tylko musze po prostu dostosowac ? fajny prezent dla znajomego na gwiazdke.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wieszakiem nic nie zrobisz bo będzie pasował idealnie, jedynie końcówki bez przerabiania mogą delikatnie wystawać. Jak napisał jeden z użytkowników około 1,5 cm. Jeżeli to nie przeszkadza to ok, a jeżeli będzie drażnić oko i poczucie estetyki to można delikatnie "przystrzyc" końcówki (od strony puszki oczywiście :mrgreen: )

 

"I used an E92 AE exhaust on my E90. It's 1/2 inch to an inch longer (I went the opposite direction as you) at the tips (hangers match up perfectly). I personally like the way it fits on my E90 better because on the E92 you couldn't see the engraving on the sides of the tips."

 

cytat z e90post.com

 

EDIT Sam chciałbym dostać taki prezent na gwiazdkę (może być wersja benzyna 6 cyl :norty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My precious !!! Stan NOWY !!! ladny prezent bedzie. zrobie u el teca adptacje. Dzieki.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
cena jak za darmo za nówkę (swoją drogą - więcej nie jest wart ;) ). powinien podejść bez problemu. a odnośnie tego cytatu z forum po angielsku to nie wiem o jakie napisy (engraving) kolesiowi chodzi ,bo na rurkach tłumika performance nie ma ŻADNYCH napisów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splittery oem carbon do e90/e91 pre LCI (zderzak standard):

 

lewa uszkodzona, prawa ok (700 zł komplet):

 

http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-carbon-przod-prawy-bmw-e90-oryg-i6620608716.html#thumb/7

 

a tutaj aukcja z lewą, nowa nieuszkodzona (777 zł):

 

http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-przod-lewy-bmw-e90-carbon-nowa-i6436883357.html

 

Z tego co wiem, takie dokładki są już wycofane z produkcji, także w ASO niestety takich się już nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splittery oem carbon do e90/e91 pre LCI (zderzak standard):

 

lewa uszkodzona, prawa ok (700 zł komplet):

 

http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-carbon-przod-prawy-bmw-e90-oryg-i6620608716.html#thumb/7

 

 

Mogę Ci je zobaczyć mam ok 20km w jedną stronę jeżeli tak kontakt PW.

 

Felgi wzór 230

 

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-bmw-wz-230-8x19-9x19-oryginal-i6355963627.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

https://www.olx.pl/oferta/bmw-performance-hamulce-zaciski-komplet-p-t-e90-e91-e92-e87-e82-135i-CID5-IDj0tRL.html#65a3b22b89

Kompletny zestaw BMW Big Brake Kit. Nie wiem jak cena ale podejrzewam, że nie często pojawiają się te zestawy do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/bmw-performance-hamulce-zaciski-komplet-p-t-e90-e91-e92-e87-e82-135i-CID5-IDj0tRL.html#65a3b22b89

Kompletny zestaw BMW Big Brake Kit. Nie wiem jak cena ale podejrzewam, że nie często pojawiają się te zestawy do sprzedania.

 

W bibliotekarskim skrócie dużo jest modyfikacji żeby zaadoptować do e92 ? szczególnie tylnie hamulce

 

 

Zasięgnąłem wiedzy od użytkownika B-T-K i czerwonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e92 montaż samego zacisku nie jest problemem, wchodzi plug & play. Jeżeli masz małe szczęki hamulca ręcznego d=160 (możesz sprawdzić na realoem), to będziesz je musiał zmienić na większe tj. d=185 mm. Następnie musisz kupić nowe tarcze hamulcowe z tym samym offsetem jaki masz obecnie. W e90 offset tarczy czyli wysokość "kapelusza" to 66 mm, a w 135i 75 mm dlatego montując tarczę ze 135i do e90 zacisk minie się z tarczą o te około 10 mm. Jak kupisz odpowiednią tarczę tzn. zamiast 324x22x75 ze 135i wybierzesz tarczę o odpowiednim offsecie 324x22x66 wszystko będzie grać jak należy. Jest to pierwsza, tańsza opcja.

 

Druga opcja droższa to kupienie tylnego zawieszenia z modelu e82 135i albo 123d (piasty, mocowania koła itp) i przełożenie go do e92. Wtedy tarcze ze 135i będą współgrały z zaciskami tak jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ręczny ma 160mm to zmiana na 185 jest dosyć skomplikowana. Trzeba robić transformers z dwóch w jeden czyli wziąć szczęki 185mm do nich dospawać mocowanie ze 160mm które trzeba wysunąć dalej o 15mm. Wiem bo sam przechodziłem przez to :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.