Skocz do zawartości

W końcu! czujnik temperatury


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Zamówiłem wstępnie 10 sztuk tego, jakby ktoś był zainteresowany, natomiast nie przetestowali tego jeszcze z M135i i mają mi dać znać, kiedy będą gotowi do wysyłki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wstępnie 10 sztuk tego, jakby ktoś był zainteresowany, natomiast nie przetestowali tego jeszcze z M135i i mają mi dać znać, kiedy będą gotowi do wysyłki.

O ile ja rozumiem to za 42 zł dostajesz tylko ten plastikowy adapter.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na fotach widzę, to żadnego miejsca to nie zabiera, bo wchodzi w nieużywany panel. Oczywiście pakowanie tego do 116i niewiele da poza efektem ozdobnym, natomiast u mnie w M135i to koniecznie. Bawienie się z menu serwisowym za każdym odpalaniem auta jest bez sensu raczej.

 

Cena na pewno będzie wyższa, nie znam jeszcze, bo dojdzie przesyłka i nie wiem jak to tam liczone jest odnośnie panel/sterownik. Niestety nadal czekam na ich odpowiedź, kiedy będą mogli wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pakowanie tego do 116i niewiele da poza efektem ozdobnym, natomiast u mnie w M135i to koniecznie. Bawienie się z menu serwisowym za każdym odpalaniem auta jest bez sensu raczej.

 

W seryjnym M135i jest tak samo koniecznie jak w seryjnym 116i.

W 116i pompującym 1,6 bara powiedziałbym jest nawet bardziej potrzebne niż w seryjnym 135i.

 

Co do menu serwisowego, według mnie jest to baaaardzo poręczna funkcja, bo nie wiem jak Ty, ale ja nie pałuję mojego auta za każdym razem jak zmieniam bieg, a do wyrywkowego wyścigu spod świateł nie potrzebna jest cała choinka informacji. :)

Ale każdy robi sobie jak chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W końcu dostałem te czujniki. Niestety, wyszła dosyć duża pomyłka. W przeliczaniu yenów, czy cokolwiek to tam było, się pomyliłem o jedno zero. Do tego oczywiście doszło cło, co dało całkowitą cenę w okolicach 3500zł za sztukę z przesyłką. Uznałem wiec, że pewnie nikt tego nie kupi i tylko jedno dla siebie mam, natomiast jak ktoś pomimo tej ceny jest zainteresowany, mogę wyjaśnić co i jak, bo żeby zamówić, trzeba się dogadać po angielsku z japończykiem :D

 

http://i.imgur.com/8sLiXRh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.