Skocz do zawartości

[E61]3.0d falowanie obrotow (filmik w srodku)


Woju1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze!

 

Mam problem ze swoim autkiem, od czasu do czasu ale nie zbyt czesto powiedzmy kilka dni w miesiacu ma takie stany jak na filmiku, akurat na tym filmiku faluja obroty w miare lekko ale czasami zdarza sie ze wychylenie wskazowki jest dwa razy wieksze, auto jest zadbane i maksymalnie dofinansowane, nie ma zadnych bledow na komputerze. Sa dni, ze obroty ani troche nie faluja i stoja rowno jak wbite. Z tego co dalo sie zauwazyc to tak jakby gaz byl mniej wrazliwy czasem po wduszeniu ma takiego chwilowego mula ale tylko jak sie delikatnie wdusza gaz, jest wrazenie jakby zapadal sie przez chwile w podloge. Silnik w wersji 217 km. Pod koniec filmiku widac jak mocno przygazowuje poniewaz w wiekszej czesci wypadkow po przygazowaniu falowanie zanika a pozniej znowu dojezdza sie do swiatel i faluje wystarczy lekko wdusic na jalowym i wraca do normy.

 

Link do filmu

 

http://www.youtube.com/watch?v=RZgw_d82i5E&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czasami to mam zauwazylem ze z rana na zimnym silniku ale mi to nie przeszkada, kiedys byl podobny temat musialbys poszukac z tego co pamietam to nikt nie potrafil tego ogarnac.

Ps. Fajnie cyka muzyka z Logica.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!:) Hmmm to mowicie sie nie przejmowac? Bo faktycznie obroty silnika tak jakby nie rosly razem ze wskazowka, a propo systemu audio w moim bmw :) To nie Logic :P fabryka (hifi) i dorzucony wzmacniacz z fajnym glosnikiem basowym w bagazniku + odpowiednia regulacja i efekt jest jak slychac, bez porowniania z fabrycznym jaki byl. A co z tym gazem? Bo w sumie ostatnio wymienilem odmę na nowa i od tamtego momentu on sie zrobil taki mniej czuly na gaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!:) Hmmm to mowicie sie nie przejmowac? Bo faktycznie obroty silnika tak jakby nie rosly razem ze wskazowka, a propo systemu audio w moim bmw :) To nie Logic :P fabryka (hifi) i dorzucony wzmacniacz z fajnym glosnikiem basowym w bagazniku + odpowiednia regulacja i efekt jest jak slychac, bez porowniania z fabrycznym jaki byl. A co z tym gazem? Bo w sumie ostatnio wymienilem odmę na nowa i od tamtego momentu on sie zrobil taki mniej czuly na gaz

To brawo audio odpowiednio dobrane praiwe jak 7mka ale basik fajniejszy :cool2:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.