Skocz do zawartości

E60 rygielki


tomas73

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy patent to wrocic z powrotem do Audi A6 C6 :wink: . A tak na serio to mam to samo i jak dotad nic nie wymyslilem, oprocz tego zeby sprzedac auto :). Strasznie mnie draznia wszystkie swierszcze w kabinie, a juz szczegolnie w aucie takiej klasy. Ot taka niedoroba od bmw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem maniakiem jednej marki i nie oddam zycia zeby bronic ulubionej ciary :nana: ,musze stwierdzic ze niestety B ma mase niedorobek :duh:

ps .jakbym mial wracac to najpredzej do lexusa to byl najbardziej dopracowany sprzęt jaki mialem :D ,chyba te rygielki obkleje jakims delikatnym filcem :shock:

maciek fakt, w c6 nie bylo rygielkow :8) w 7-demce tez ich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porażka, w E39 było cicho, E90 też a tu taka wpadka. Tak samo jak drgający fotel pasażera na bruku (komfort) gdy jest pusty, a dokładniej hałasujące oparcie. Wystarczy oderwać plecy i oba fotele hałasują tak samo więc taki ich urok. Na rygielki pomogła odrobina gąbki wciśnięta w ich otwory, na fotele zostaje tylko gałka głośności. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mnie nic nie stuka, trzeszczy czy szumi. Jedyne co slysze to czasami bryloczek na kluczyku jak to kuleczko o kluczyk lekko ociera :D Rygielki, siedzenia wszystko O.K.

 

Dobrym patentem na wasze problemy jest pogloszenie radia :mrgreen: albo okleic je lekko czarna lub przezroczysta tasma to nie powinno az tak stukac.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy patent to wrocic z powrotem do Audi A6 C6 .

 

Dobrym patentem na wasze problemy jest pogloszenie radia

 

Panowie takie rady to na forum fiacika :mrgreen: ..... moze je wymienic na jakies tuningowe srebrne ciasniej spasowane:?:

 

ps.speed zapewne masz juz galke conajmniej na polowie jak nie slyszysz tego stukania w drzwiach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to te tulejki z tych rygielków mają takie łapki które je przytrzymują właśnie żeby nie latały. Podczas zakładania boczków jak się nie trafi tym rygielkiem w tą tulejke to można właśnie tą łapkę wyłamać więc albo macie tak to zużyte albo wyłamane bo w mojej z 2003 r jakoś nic nie lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dziwna sprawa w kabinie jest cicho tylko tluką sie rygielki w drzwiach ,macie jakies patenty na to ? :?:

 

Najprostszy patent to naprawić to co ktoś zepsuł czyli zainwestować w nowe tulejki http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7066032-tulejka-blokady

Miałem kilka E60 i nie było tam żadnych "świerszczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
U mnie tlucze sie w tym miejscu luz pomiedzy rygielkiem a tulejką , drzwi jeszcze nie rozbieralem ale bede ambiente montowal to sie przygladne im z bliska :D

http://images61.fotosik.pl/637/301ef085b014eee2m.jpg

ps.fotka zapożyczona

 

To właśnie o to chodzi że tulejka ma kasować luz, powinna mieć ząbki które zabezpieczają przed grzechotaniem.

 

ps. twoje rygle to chyba nie oryginały... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wlasnie sprawdzalem u siebie, trzyma sie sztywno i potrzeba troche sily zeby to ruszyc i docisnac do tulejki. W czasie jazdy cisza (bez radia, nawiewu i okna tez mialem pozamykane) przekrecic rygielek w lewo lub prawo tez jest bardzo ciezko.

 

Ps. Moze mi sie zdaje ale twoj wyglada jak by nie byl dokladnie po srodku ale to tez moze byc cien.

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Drzwi przednie

Tulejka blokady przed liftem 51417066032

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC31&mospid=48801&btnr=51_5005&hg=51&fg=50&lang=pl

 

Drzwi przednie

Tulejka blokady po lifcie 51419111291

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NX31&mospid=50464&btnr=51_6558&hg=51&fg=50&lang=pl

 

Koszt zamiany za dwie sztuki 1$ oczywiscie jesli pasuje ale powinno pasowac.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest inna przynajmniej tak widac na zdjeciu,trzeba wydrzec i zapodac poliftową :mrgreen: chyba nie tylko nam grzechotalo ale i inzynierkom z Bawarii tez :shock:

 

BRAVO KAMIL STOCH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.