Skocz do zawartości

tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości


kamil652

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry za lekki odkop, ale też nie mogę zakodować wyświetlania prędkości...

 

Tempomat sam dokładałem i wszystko poszło pomyślnie, tylko nie wyświetla mi tej prędkości ani żadnej innej informacji o tym że jest on aktywny/nieaktywny.

 

Oczywiście zmieniłem w module kombi TEMPOMAT_SETZ_ANZ_DAUER na wert_02 i nic to nie dało...

Czy może przeszkadzać w tym to, że mam BC_DIGITAL_V na aktiv zakodowane?

Dodam, że znalazłem jeszcze coś takiego: K4D03_ANZEIGE_TEMPOMAT par_gesperrt ale po zmianie na par_frei nadal to nic nie daje.

Oczywiście przekodowałem pustym man'em na końcu i niezależnie czy łączę sie przez CAS czy FRM jest widoczny w VO wpis $540.

Macie jakieś pomysły? Czy po prostu te liczniki nie obsługują tego? Ale w takim razie po co w ogóle byłby ten wpis TEMPOMAT_SETZ_ANZ_DAUER?

 

Taki mam moduł kombi:

KOMBI OKAY 6984974 27.12.2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie udało mi się tego zakodować, jednemu z użytkowników forum to samo nie dało rady. Moim zdaniem jest to po prostu wina najbiedniejszej wersji zegarów, innego wytłumaczenia nie widzę. Chyba, że jakiś update kombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wczoraj dokładałem tempomat, kodował mi gość z Warszawy, mam zegary podstawowe i po włączeniu tempomatu lub po zmianie nastawionej w nim prędkości przez sekundę w miejscu wyświetlacza z godziną i temperaturą pomiędzy zegarami wyświetla się zadana prędkość. Części + kodowanie wyszło mnie 250, montowałem sam, ale mam wrażenie że po kodowaniu silnik po włączeniu chodzi przez chwilę trochę nierówno. Zapalam silnik, mija 2-3 sekundy normalnej pracy, potem 2-3 faluje obrotami i trzęsie nadwoziem po czy znowu zaczyna chodzić równo. Jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.