Skocz do zawartości

e36 sedan 318 zwarcie od lampki bagaznika


ryu78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moim problemem jest przetarty kabelek od lampki bagaznika,ale gdzies w srodku, w karoserji.

Prosze o porade gdzie znajde miejsce, w ktorym on wychodzi tak zebym mogl go pociagnac, zobaczyc w jakim jest stanie i naprawic.

 

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyciągnij kable z gumowej osłony,która wychodzi z nadwozia do bagażnika.Jest ich tam kilkanaście,któryś z nich może być uszkodzony i robić zwarcie-miałem taki przypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie rozumie, moze piszecie mi o innej wiazce.Sprawdzalem w tej gumowej oslonie po lewej stronie kolo silownika jak otworze klape....ale tam nie moze byc tych kabli bo ida do klapy, czyli do zamka bagaznika i do podswietlenia tablicy rejestracyjnej, a lampka jest w bagazniku a nie w klapie, poza tym sprawdzilem kolory kabli i takich tam nie ma, wchodza w innym miejscu. Rozebralem lewa tapicerke bagaznika i nic nie znalazlem, za to prawej nie moge tak latwo wyjac poniewaz mam przymocowany wzmacniacz i rozkreceie tego wiaze sie z wyciaganiem siedzen, dla tego dla pewnosci postanowilem spytac.Cos mi mowi ze jak wyjme tylne siedzenie to znajde ten kabel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobione, kabelek faktycznie byl przetarty tak jak myslalem, a dla tych ktorzy beda chcieli dostac sie do tego kabelka podaje krotka instrukcje.

Wyjalem tylna kanape, wystarczy oparcie,kabelek jest po stronie kierowcy (bialoczerwony i bialobrazowy) chowa sie w tylnej sciance pod szyba i zeby ja zdiac trzeba odczepic boczki w ktorych sa lampki (tu mam ciekawostke bo ten kabel mozna zobaczyc po wyjeciu plastikowej maskownicy od glosnika bez rozbierania wszystkiego, ja akurat nie mam glosnikow, niestety nie dalo sie go wyciagnac z uzyciem nawet wiekrzej sily) i to tyle jeszcze tylko zatrzaski tylnej scianki zeby ja uniesc i wszystko juz jasne.

 

dzieki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.