Skocz do zawartości

Gniazda pod 12V BMW E90


robert9404

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Bezpiecznik :duh:

Podlaczales ostatnio cos i zrobilo bzzzztt...?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nawet nie wiem gdzie jest u mnie bo jeszcze nie mialem potrzeby wymieniac :) sprawdz w instrukcji obslugi.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Panowie nie wiem jak u Was, ale ja ostatnio jak odkręcałem w schowku ten dekielek, aby dostać się do bezpieczników odwróciłem go przypadkowo do góry nogami :duh: i moim oczom ukazała się karteczka oryginalnie zapakowana z wykazem bezpieczników :mrgreen: teraz wiem jaki jest i do czego :cool2: Czy Wy też taką ściągawkę macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Panowie nie wiem jak u Was, ale ja ostatnio jak odkręcałem w schowku ten dekielek, aby dostać się do bezpieczników odwróciłem go przypadkowo do góry nogami :duh: i moim oczom ukazała się karteczka oryginalnie zapakowana z wykazem bezpieczników :mrgreen: teraz wiem jaki jest i do czego :cool2: Czy Wy też taką ściągawkę macie ?

 

Mamy mamy , tylko u mnie roznila sie troszke od tego co znalazlem w internecie :norty:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z ciekawosci zajzalem u siebie na bezpieczniki. Dojscie w 5s :mrgreen: a rozpiska zaraz obok w szparce :D ale nistety nie sa opisane ktory bezpiecznij za co jest odpowiedzialny :/ patzac sie na Nr. 30 to ciezko stwierdzic ze to zapalniczka :mad2: w instrukcji obslugi tez nie sa opisane :mad2: to trzeba wszystko sprawdzac co jest podobne do tego czego sie szuka .

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie,doradzcie,mam wersje bez popielniczki i gniazda 12v pod zapalniczke przed lewarkiem zmiany biegów(jest tam schowek)chciałbym wymienic na taka zgniazdem 12v ,ale niestety po demontarzu nie moge znalezc instalacji,abym mogł wpiac wtyk 12v ,i pytanie cyz jak mam wersje bez popielniczki,to nie ma tam instalacji poprowadzonej,czy moze jest ale ja zle szukam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kable nie sa podciagniete, musisz sie podlaczyc do zapalniczki a raczej do kabli od zapalniczki w podlokietnika.

 

Jesli potrzebujesz do nawigacji to tutaj na linku jest pokazana fajna opcja 12V pod szyba

 

Ps. Sa fajne zlodziejki do kabli, zciskadz i nie musisz nic odcinac, izolowac itp.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też mam wersję bez popielniczki, ale jak zdjąłem listwę ozdobną z panelu środkowego to jest tam wyprowadzony przewód i wtyczka do popielniczki. pewnie w nie każdym tak robili, a drugą mam w schowku prawdopodobnie opcjonalnie do ładowania latarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.