Skocz do zawartości

BMW 530-Gubin WBANJ71010B462143


Rekomendowane odpowiedzi

Poza konkursem, to w zasadzie ksiądz i handlarzyna to ta sama profesja. I jeden i drugi pcha niezły kit i wyciąga kasę korzystając z naiwności ludzi.

To tak jak z kierowcami BMW w Polsce. Jakby nie było 20 milionów Polaków (połowa społeczeństwa) uważa, że kierwocy BMW to w większości idioci, a ja bynajmniej, za takiego się nie uważam, mimo

że Bmw mam od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
serio wierzycie, że to ksiądz? hahaha przecież ktoś ewidentnie łacha ciągnie :mrgreen: :mrgreen:

:cool2: Zgrywa się gubiński handlarz od samego początku, zobaczymy jak długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klientów brak, ruch żaden to mają czas.

Ale u mnie klientów brak czy na komisach w Gubinie, bo nie wiem?

W komisach gubińskich byłem dzisiaj i z tego co mówili to sprzedaż idzie normalnie, widziałem lawety i handlarzy z Polski czyli

raczej norma - w gubinie kupują głównie handlarze z innych miast.

Wy forumowicze, absolutnie nie jeździjcie do gubina i nie kupujcie tam aut!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie! Kupiłeś auto gdzie indziej, zapłaciłeś trochę więcej, a i tak okazało się, że pochodzi z rąk gubińskich handlarzyków :duh: interes roku! :nienie: w imieniu parafii -gratuluję!

mylisz się i to grubo :norty: kupiłem z polskiego salonu,nie ma nic wspólnego z wami :cool2: jest świadek na forum,zaplacilem mniej niż Ty chciales i z lepszym wyposazeniem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie! Kupiłeś auto gdzie indziej, zapłaciłeś trochę więcej, a i tak okazało się, że pochodzi z rąk gubińskich handlarzyków :duh: interes roku! :nienie: w imieniu parafii -gratuluję!

mylisz się i to grubo :norty: kupiłem z polskiego salonu,nie ma nic wspólnego z wami :cool2: jest świadek na forum,zaplacilem mniej niż Ty chciales i z lepszym wyposazeniem :cool2:

Fakt - dobry egzemplarz trafiłeś, tylko felgi sprawdź bo albo nieoryginały albo były spawane. Nie pamiętam co, ale coś było z felami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prawidłowo, tępić te k********* z Gubina :cool2: :cool2:

Oj synku, oj synku. Nie szkoda CI marki BMW? Bo właśnie przez taki poziom użytkowników marki - inni posiadacze BMW są postrzegani jak idioci. Zmień się, poczytaj biblię, popracuj nad uduchowieniem wewnętrznym. Zrelaksuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie! Kupiłeś auto gdzie indziej, zapłaciłeś trochę więcej, a i tak okazało się, że pochodzi z rąk gubińskich handlarzyków :duh: interes roku! :nienie: w imieniu parafii -gratuluję!

mylisz się i to grubo :norty: kupiłem z polskiego salonu,nie ma nic wspólnego z wami :cool2: jest świadek na forum,zaplacilem mniej niż Ty chciales i z lepszym wyposazeniem :cool2:

Fakt - dobry egzemplarz trafiłeś, tylko felgi sprawdź bo albo nieoryginały albo były spawane. Nie pamiętam co, ale coś było z felami. Pozdrawiam

Sprawdzalem...spawane nie były,czy nie sa orginalne to tego nie wiem,nie za bardzo mi to przeszkadza czy sa orginal czy nie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.