Skocz do zawartości

e60 2006 2.5 diesel przebieg 160000 brak mocy.


rombana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Trzy dni temu zakupiłem BMW E60 2.5 diesel , kupilem ja z aukcji wiec nie miałem dużo czasu na zapoznanie sie ze stanem technicznym samochodu.Jedyny problem jaki zobaczylem to kontrolka silnika na konsoli gdy silnik byl zapalony i nie slyszalem zbytnio turba , ogólnie sinik pracuję gładko i cicho .Gdy juz go odebralem samochod podczas jazdy wchodzi na 2500 obrotów i to wszystko , pod górę na pierwszym biegu.Po podpieciu komputera pokazalo zawor Egr czy to moze byc powód ze turbo nie laduje ?????????

 

Dziekuje za odp i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobione .

Jak wczesniej pisałem dopiero kupilem ten samochód.

Wczesniejszy wlasciciel wstawil go do mechanika no i mechanik dał ciała komputer informował na konsoli , sprawdzic układ wydechowy, no i mechanik sprawdził ,wyp......ył katalizator ze srodka puszki bo myslal ze to DPF jak juz zamontował katalizator dobrze go nie oczyścił i caly syf po pozostalosciach kata poszły na DPF no i tak sie zaczelo, zapchany pdf brak kata czyli mniejsze cisnienie doladowania .

Rimap zrobiony czerwona mapa wgrana DPF usunięty , tylko zakupic nowego kata .Juz teraz autko lata po montażu kata :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
rombana mylisz sie mam dpf na 100%

 

Jaka masz końcówkę wydechu prosta czy zakrzywiona??

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.