Skocz do zawartości

Buczenie z radia po wyłączeniu zapłonu.


bboykazuya

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak inni ale ja nic nie słyszałem na tym filmiku. Jesteś pewien ze buczenie dochodzi z radia a nie z klimatronika?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ja miałem takie buczenie, u mnie to nie było buczenie z radia tylko z klimy, samo ustało po jakimś czasie... ale z tego co się orientowałem w temacie to prawdopodobnie buczał wiatrak mieszający powietrze gdzieś tam w środku, trzeba by było go przeczyścić lub wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chodzi o to buczenie z klimatronika to jest to prawidłowy objaw

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lepszym przysłuchaniu się słyszałem to, mam to samo u siebie z tym, że wydaje mi się, że kiedyś tego dzwięku nie było a teraz jest i to coraz głośniejszy.

I nie jest to z radia a na pewno z klimatronika. Ale skoro tak ma być hmm bo już się sam tym denerwowałem troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam ponownie. Trochę to trwało ale rozebralrm wreszcie ten panel z klimatronika i halas wydaje właśnie wiatraczek z klimatronika. Wyczyscilem go dokładnie bo było tam pełno kurzu lecz to nic nie dało. Dopiero klimatronik ustawiony w pionie nie wydawał z siebie żadnych odgłosów. Pytanie czy ktoś to kiedyś wymieniał i czy taka cześć jest dostępna ?

 

Zdjeć niestety nie mam ale jeszcze zrobię bo będę tam grzebał ..

Edytowane przez bboykazuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Trochę to trwało ale rozebralrm wreszcie ten panel z klimatronika i halas wydaje właśnie wiatraczek z klimatronika. Wyczyscilem go dokładnie bo było tam pełno kurzu lecz to nic nie dało. Dopiero klimatronik ustawiony w pionie nie wydawał z siebie żadnych odgłosów. Pytanie czy ktoś to kiedyś wymieniał i czy taka cześć jest dostępna ?

 

Zdjeć niestety nie mam ale jeszcze zrobię bo będę tam grzebał ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego usterka panela/sterownika klimatyzacji polegająca na nie wyłączeniu tego wiatraczka to częsty problem w modelach e46 i e39. Rozwiązanie albo wymiana panela albo zabieranie stałego plusa z zasilania panela klimatyzacji po wyłączeniu zapłonu, korzystając oczywiście z plusa po zapłonie przy panelu. Edytowane przez Tomek1983asd
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.