Skocz do zawartości

czy kupie bmw za 15 tys


bartek9236

Rekomendowane odpowiedzi

auto zwykle bez fajerwerków żeby jezdzio. Interesuje mnie klima automatyczna elektryczne szyby lusterka.

rocznikowo chciałbym minimalnie z 2000 r a sinik raczej 1.8 jezei chodzi o benzynę. Tak w ogóle Jaksie ma sprawa z dieslami w bmw warto kupywac czy nie??

to będzie w końcu moje pierwsze własne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje E39 (klasa wyżej niż "3") kupiłem za 7900. Silnik 2.0 benzyna, elektryczne szyby, klima automatik, szyberdach. Bez szału, ale komfort fest. I nie jest to auto zajechane, ani szrot po kilkunastu dzwonach - także da się kupić w miarę ogarnięte BMW za 15 tysięcy. Co do diesla, w używanych z reguły łatwiej jest znaleźć zadbaną benzynę niż diesla (d. trzeba umieć traktować odpowiednio). Kolejnym plusem benzyny jest to, że odpadają Ci koszty wymiany dwumasy. No i nie czarujmy się, nikt nie kupował diesla, aby robić nim 10 tysięcy kilometrów rocznie :roll: Także wszystkie oferty typu 200 tysięcy kilometrów przebiegu to bajki (tym bardziej w 3.0d). Jeśli chcesz robić dużo kilometrów - wtedy bierz diesla.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,że kupisz.Nie szukaj go jednak w kraju.Nie chce mi się pisac dlaczego.Wejdz na zachodnie portale np.mobile.de wpisz wszystkie parametryi sprawdz co dostaniesz.WAŻNE wpisz jeden wlaciciel!Gwarancja zgidnosci z opisem,kompletu kluczy i dokumentów i zgodnego przebiegu.Odlicz oplaty wwozowe i masz ok.3000euro na auto użytkowane a nie testowane.pozdr.K. dodam,diesel super sprawa ale w ciężarowce.Mam 523i i pali od 7,4 do 9,9.Pb 95
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje E46 320d kombi z Berlina wyniosło mnie 10 tyś. Nie bite tylko motor nie odpalał. Po oględzinach zewnętrznych kupiłem go bez zstanowienia bo nic nie było zniszczone a jak pościągałem osłony silnika to nigdzie nie było grama oleju i czyściutko jak łza. Na miejscu w Polsce zaufany mechanik zrzucił głowicę bo okazało się że wałek wydechowy się ukręcił. Remont głowicy nowy wałek i auto hula jak trzeba. To jednak są nieliczne przypadki okazji i wielkiego szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki, myślę ze przydadzą mi się wasze podpowiedzi

Na pewno auto kupione z zagranicy było by fajniejsza opcja ale powiem szczerze nie znam się na sprowadzaniu, obawiam się w to pchać, będę szukał w Polsce może trafie dobra sprowadzona sztukę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.