Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ciekawie. Co najmniej wart oględzin. Z maksymalnym wyposażeniem to lekka przesada, ale jest i tak bardzo dobrze:

Rozkodowany VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBAVU31040KY22747

Kod typu VU31

Typ 320D OL (EUR)

Typoszereg E E91 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2006-04-20

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2BHA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 156 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 156

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S386A DACHRELING Reling dachowy

S402A PANORAMA GLASDACH Dach panoramiczny elektryczny

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S868A SPRACHVERSION NIEDERLAENDISCH Wersja językowa, niderlandzki

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta cena, ból ze nie ma xenonow myślałem, ze to standard w tych autach ?

 

Patrząc na to co on wymieniał czy te e90 wszystkie sa tak wymagajace serwisowo - trochę rzeczy jednak facetowi popadalo, wiem, że teraz auta pewnie nie sa tak trwałe jak starsze ale taką eksploatacje jak on miał to norma? Ta marka kojarzyła mi się z trwałością, a ten Pan dołożył 20k do swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiecień 2014r, zakup nowych felg DEZENT RE 17", przód ET30, tył ET18, zakup nowych opon Goodyear Eagle F1 Asymmetric 225/45R17, na felgach przejechane około 20tyś km- jak nowe. Cena felg 1800 PLN, cena opon 1820 PLN. Można dokupić kapseliki z logo BMW do felg Dezent / AEZ, cena kompletu 100 PLN.

maj 2014r, wymiana oleju Castrol w silniku. Cena 300 PLN

wrzesień 2014r; lakierowanie zderzaka przedniego i tylnego, przedni został obtarty przez kogoś pod marketem, tylny był obtarty już kiedy ją kupowałem. Cena 1000 PLN. Wszystkie metalowe elementy 100% oryginalny lakier, żadnych kolizji, zapraszam z miernikiem na oględziny.

październik 2014r, wymiana oleju Castrol w silniku, wymiana zamka tylnej szyby w klapie, wymiana świec żarowych w silniku, wymiana przekaźnika świec żarowych. Cena części i robocizny: 1600 PLN

 

To auto z przyszłości :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uchwyty na kubki są w VIN:

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

 

Ale tak jak pisze 320si mają nakładki poliftowe

Fakt S442A występuje w e60 w e90 jest ukryty pod pakietem schowków w takim razie nakładki poliftowe to już małe miki :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie jest tak jak pisze, że kupił większe auto piątke i ta stoi, a wydał dużo bo po prostu jak coś się dzieje od razu robi - lubi mieć wszystko na tip top i go stać. Inna możliwość to np. taka, że właśnie zdał sobie sprawę ile wydał i boi się, że to auto skarbonka, skoro tyle wydał to co jeszcze go czeka:) ? Może pożycza e61 od kolegi na czas oględzin kto wie ;) W sumie te 36000 latania tym autem "trochę" go kosztowało...

 

Myślę, że o powodach sprzedaży mozna dyskutować w nieskończoność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie jechać i oglądać, a nie teorie dorabiać. Niektórzy tutaj liczą że na forum dostaną na tacy napisane jedź i kupuj. I że nie ma co kupić, bo już trzeci miesiąc szuka. Z przed kompa będzie ciężko. Skoro ma faktury to jak ktoś napisał łatwe do weryfikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziwne że ktoś pakuje w rok prawie 20 tys. w auto i sprzedaje, ale to już co kto lubi.

 

Przeczytaj dokladnie ogloszenie - napisal ze wszystko robione na firme. Czyli jezeli naprawde wymienial wszystko jak mowi to:

kupil za 40k, wsadzil 20k (po odliczeniu vatu i kosztow 13k) czyli razem 53k. Przejezdzil 40.000 km w 1,5 roku i sprzedaje za 48k czyli z utrata raptem 5k PLN.. Czyli zadnej tragedii nie ma.

 

Apropo opisu - full opcja i nie ma ksenonow, sportowych siedzen czy automatu :duh:

 

Jak na moje oferta slaba, auto 8-letnie, nalatane cwierc miliona kilometrow i cena prawie 50tys PLN..

 

Lepiej dolozyc 10tys PLN i kupic cos ze sporo mniejszym przebiegiem, nowszym silnikiem i LCI. Dolozone pieniadze zwroca sie kiedys w wiekszosci przy odsprzedazy.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rozumiem co znaczy że robił wszystko na fv :duh: ja jakbym zrobił tyle rzeczy to chwile bym pojezdzil ale napisałem co kto lubi.

Ledwie co Ci zamknieto ciekawy wątek że 300 tys to trochę za duzo za nową 3er. Teraz piszesz ze tu też żadna okazja. Ja uważam ze jeżeli to co jest napisane jest prawdą to w zasadzie jest okazja na tle wklejanych tu ulepow. Ale pytanie co kto szuka. Auta do jazdy czy okazji dla sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stan Licznika" ...

Full wypas ... ja bym zadzwonił - jak mi wyjaśni co to w bmw full wypas i aso potwierdzi że ma full wypas bez xenonów to przyjeżdżam ...

Kolejny złotousty użytkownik, gwóźdź się sam z kieszeni wysuwa żeby nim full wypas zrobić ...

Te pierdoły które wymieniał to można zweryfikować, ale nie liczcie opon, tych shitowych felg itd ... ja też kupiłem nowe opony 2 lata temu i co ... już je zajechałem i mam to pisać ? Jakby wymiana oleju, filtrów i odmy miała być przywilejem dla samochodu ...

 

No i półtora roku temu wymienił poduchy ... super, jak jest dupas to dawno mógł je zajechać, takie na siłę wciskanie g.ówna

To nie wiem co by miał szymon-o napisać wzorując się tym super hiper użytkownikiem bmw, elaborat na 3h czytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
auto ma dośc dobre wyposażenie. w życiu nie kupiłbym LCI

poza tym to nie każdy może sobie dołożyć 10 000zł

 

BMW bez ksenonow z ringami to troche slabo wyglada :/ czemu w zyciu nie kupilbys LCI, jakies zyciowe motto? :)

a z tymi 10 tys rozumiem o co chodzi, ale czasem lepiej dolozyc przy zakupie 10 tys zeby pozniej tak jak ten uzytkownik nie wlozyc juz po zakupie w poltora roku 20tys.. o to mi chodzilo.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego rozumiem co znaczy że robił wszystko na fv :duh: ja jakbym zrobił tyle rzeczy to chwile bym pojezdzil ale napisałem co kto lubi.

Ledwie co Ci zamknieto ciekawy wątek że 300 tys to trochę za duzo za nową 3er. Teraz piszesz ze tu też żadna okazja. Ja uważam ze jeżeli to co jest napisane jest prawdą to w zasadzie jest okazja na tle wklejanych tu ulepow. Ale pytanie co kto szuka. Auta do jazdy czy okazji dla sąsiada.

 

napisales tak jakbys nie rozumial :)

Co do mojego watku to nikt mi nic nie zamknal, prosilem adminow o zakonczenie dyskusji bo bylo bagno, co ma wogole piernik do wiatraka? :duh: :duh:

Jezeli dla Ciebie "full wypas" bez ksenonow czy automatu z 230k "stanem licznika" w 8 letnim aucie za prawie 50k to okazja to ok, mam inne zdanie i chyba po to jest ten dzial..

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no jasne......... ringi i ksenony. auto ma logic7, fabrycznie przyciemnione szyby, nawigacje proff, blutóf, panorame, alarm itp itd, to rzeczy o wiele przydatniejsze jak ringi - które to zresztą można wsadzić na drugi dzień.

 

jedynie co to trzeba by sprawdzić przebieg q aso bo w tej Holandii lubią dużo jezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.