Skocz do zawartości

E39 WBADS11060GZ67779 Świętochłowice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakładam temat na nowo bo otrzymałem VIN samochodu, a stary temat już zamknięty.

Link do auta:

http://allegro.pl/bmw-520i-aso-niemcy-nowy-lpg-i3774619452.html

Panowie możecie zweryfikować po zdjęciach czy wyposażenie z rozkodowanego VINu jest zbieżne z tym co jest w aucie? Mam pewną nieścisłość - z opisu sprzedającego wynika, że samochód posiada tempomat a po rozkodowaniu VINu wychodzi, że nie ma tego w wyposażeniu. Czy E39 miały tempomat w standardzie?

rozkodowany VIN:

 

Numer podwozia WBADS11060GZ67779

Kod typu DS11

Typ 520I (EUR)

Typoszereg E E39 (2)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STOFF RIPS DIAGONAL/ANTHRAZIT (F4AT)

Data prod. 2001-05-15

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S469A KINDERSITZE IM FOND, INTEGRIERT Wbudowane foteliki dla dzieci

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S970A BUSINESSPAKET Pakiet Business

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Information

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tytule jest nowa lpg później drobnym maczkiem że trzeba dopłacić 3tys to bedziesz ją miał, pisze zarejestrowany po opłatach i wyjaśnia że jak dopłacisz to w istocie tak będzie, sprzedawca robi wszystko aby finalnie to auto oglosić za marną kwotę licząc że właśnie ceną w tytule przyciągnie klienta, można i tak :mad2: spokojnie sobie to wszystko przelicz, dwa komplety opon ( te na zdjęciu już mają dość ) opłaty i pewnie coś jeszcze ( np polakierowanie otarć na zderzakach) :wink: Auto ma tempomat, włącza się go w kierownicy po prawej stronie, nie ma go w vinie bo wchodził w skład kierownicy multifunkcyjnej, nie jest oczywiście w każdym e39, brak za to czujnika zmierzchu ale ma 2x filtr klimy :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co się dowiedziałem to Instalacji LPG w samochodzie nie ma, jest to oferta jej założenia za kwotę 3.000zł. Opłaty prawdopodobnie to 1500zł. (tak mi powiedział). 320SI dzięki za wyjaśnienie kwestii tempomatu. Z zakupem samochodu nie muszę się spieszyć, więc się nie napalam. Szukam czegoś w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

Z tego co się dowiedziałem to Instalacji LPG w samochodzie nie ma, jest to oferta jej założenia za kwotę 3.000zł. Opłaty prawdopodobnie to 1500zł. (tak mi powiedział). 320SI dzięki za wyjaśnienie kwestii tempomatu. Z zakupem samochodu nie muszę się spieszyć, więc się nie napalam. Szukam czegoś w dobrym stanie.

Jeśli opłaty 1500zł i w tym jest recykling, tłumaczenia i przegląd to na akcyzę (18,6%) zostaje mu +/- 800zł czyli wartość tego auta w celnym która została przyjęta przez urząd to kwota ok 4,500zł :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiem co jest w opłatach 1500zł ujęte. Też przeliczałem koszty i coś mi nie pasuje. Facet twierdzi, że dał za auto 3.000 euro. To by było jakieś 12600zł bez transportu. A gdzie zysk?

Nareszcie bardzo dobre pytanie. Prawdziwy Caritas i usługowy wolontariat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym "2x filtr kabinowy " to mnie rozwalił :mrgreen:

Normalnie ful wypas :mrgreen:

Bez przesady :)

Dwa razy spotkałem się z tym, że ktoś kupił e39 i w miejscach na filtry był tylko kurz i resztki liści a filtry były tylko wspomnieniem... :cry2:

Tak więc tu można powiedzieć że jest full wypas :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.