Skocz do zawartości

Mapy Europy do nawigacji w Bmw 318d e91 touring


Adrian007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktos moze skąd moge ściągnąć mapy Europy do nawigacji w bmw 318d e91 touring :?: Chodzi mi o sprawdzone i działające mapy, a nie pierwsze lepsze :nienie: .Jeśli chodzi o rocznik to 2008 jakby był potrzebny.

Z góry dziekuje i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypal na prędkości x4 i będzie działać

ja wypalam programem img burn i działa, ostatnio nagrywałem dla kolegi z forum i też mu od razu zadziałała

nie trzeba koniecznie kupować drogiego nośnika, ja nagrywam na porządnych, ale testowałem też zwykłe i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem do tej pory z chomikuj ale co sie orientuje to pare transferów musze wykupić ? Ile taka przyjemność bedzie mnie kosztowała ? BMW Update DVD Road MAP Europe Professional 2014 3xDVD - o te 3 foldery mi chodzi.

A jeszcze mam pytanie czy to musza byc jakies bardzo dobre płyty DVD czy jak ja mam Sony 4.7 GB to wystarczy miejsca na każdej zmieścić te mapy ? I czy nie potrzeba lepszych płytek zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypal na prędkości x4 i będzie działać

ja wypalam programem img burn i działa, ostatnio nagrywałem dla kolegi z forum i też mu od razu zadziałała

nie trzeba koniecznie kupować drogiego nośnika, ja nagrywam na porządnych, ale testowałem też zwykłe i działa :)

Potwierdzam, że mapy od kolegi są :cool2:

Wszystka działa jak należy zapomniałem podziękować :oops:

Dziękuję :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ściągnęłam BMW Update DVD Road MAP Europe Professional 2014 3xDVD ponieważ to jest do mojego modelu.

Dokładniej ściągnęłam DVD 3 poniewaz tam była Polska i [BAD]!. Na DVD 3 wogole nie było krajów jakie miały byc...

Była Hiszpania, Włochy, Niemcy, Francja, Anglia, czyli większość tych co sa w DVD 1 a to była przypominam DVD 3 wiec nie wiem co jest zgrane moze ktos udzielić mi odpowiedzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.