Skocz do zawartości

Montaż Bluetooth


Adecneo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,, jestem nowym użytkownikiem E70 z 2007r. Chciałem doposażyć system bluetooth w aucie, niestety brak w standardzie, z tego co się dowiedziałem to mam navi professional, co potrzebuję dokupić żeby było dobrze? Niestety to moje pierwsze BMW i jestem trochę zielony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jeśli ma to być rozwiązanie OEM to konieczny jest zestaw doposażeniowy o nr ETK: 84 64 0 427 398.

 

Moduł ULF masz już w bagażniku :)

 

Po montażu konieczne jest kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
To co poleca kolega wyżej to zwykła chińszczyzna.Oczywiście dziala ale jest jedną wada:nie czyta przy połączeniu kontaktów z telefonu w związku z czym z kierownicy nic nie wybierzesz.Tylko odbieranie będzie i wybieranie ostatniego numeru.Ori BT ma to w standardzie.Można także założyć zestaw tej samej firmy z tą opcją ale koszt 1800 PLN to w tej cenie masz Parrota plug&play i to samo.W tej wersji zakup OEM wychodzi taniej oczywiście używany tylko trochę zabawy z podłączeniem jest
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć chciałbym odświeryć temat. Znalazłem sobie BMW X5, ale nie ukrywam, że przyzwyczaiłem się w swoim golfie 7 GTI do wieeelu multimediów.. otóż zdekodowałem sobie VIN i wychodzi na to, że auto nie posiada bluetootha. Czy jest mi ktoś w stanie po krótce podpowiedzieć, czy jest opcja do niego dołożenia czegoś kompatybilnego, żebym miał normalną obsługę z menu auta itd?? To samp tyczy się kamery cofania. Poniżej VIN:

WBAFF41000L120696

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.