Skocz do zawartości

[E36 M52]Gdzie znajduje sie filtr kabinowy?


nakano

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te tematy to nie odpowiedz na moje pytanie! Gdzie jest filtr kabinowy?

Poza tym u mnie wszystko działa tylko dmucha jak by coś było przyblokowane. Regulacja ciepła na szybę działa, na kierowcę działa, klima działa, przełączanie na obieg zamknięty też działa tylko wtedy to już nic nie dmucha:(. nie działa nawiew na nogi a raczej jest ledwo wyczuwalny i dopiero na pełnej mocy dmuchawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzmel - to co pokazałeś, to 318tds, i tam akurat filtra nie znajdziesz. Co do E39 to w ogóle tego nie skomentuję.

 

Bo w E36 filtr pyłkowy - czyli kabinowy, znajduje się w kabinie, przed nagrzewnicą. Żeby się do niego dostać, trzeba zdemontować schowek pasażera, i tunel powietrza na nogi, a za nim, po lewej znajduje się klapa otwierana śrubą - filtr pyłkowy to wkład, wsuwany w swoje miejsce.

 

Dokładna instrukcja -

 

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra,nie jestem jakimś omnibusem ok.. jak grzebałem przy wycieraczkach to tam znalazłem też filtry więc sądziłem, że to właśnie te...

 

carl0s a czy Ty od razu wiedziałeś co gdzie się znajduje i jak to naprawić jak kupiłeś swą pierwsza betkę ???

icon1.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Zlokalizowałem filtr kabinowy.

Jest jednak inaczej rozwiązane niż na filmiku, rzekłbym nawet o niebo lepiej.

Wiadomo schowek trzeba zdjąć, ale poza tym nic więcej.U mnie jest pokrywka przykręcona 4 wkrętami i po odkręceniu tych wkrętów zdejmujemy pokrywkę i wyciągamy filtr.

Jutro zapodam foto.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.