Skocz do zawartości

Maly problem , prosba o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , Panowie jak w tytule mam maly problem sprowadzilem sobie piekna E90 z 2008 roku z Niemiec w stanie perfekcyjnym ( mechanicznie i od wewnatrz ) tylko mam maly bol glowy z lakierem . Tzn cale auto na mierniku pokazuje wartosci 80 - 90 um ( w warsztacie lakieniczym powiedzieli mi ze auto bylo polerowane kilka razy i daletego sa takie wartoscie ) dodatkowo na masce po tych polerkach bardzo widoczne sa slady po kamieniach , jestem z Krakowa i zastanawiam sie co mam zrobic ???? Czy przelakierowac cale auto ( i o ile wzrosly by wartosci na mierniku lakieru po takiej drugiej warstwie ??? Czy probowac zatuszowac slady po kamieniach jakims woskiem kryjacym czy jakies zaprawki . Co byscie mi doradzili i gdzie udac sie w Krakowie z takim problemem Pozdrawiam i z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu klega mial racje zmierzylem grubosc porzadnym miernikiem lakieru z sada i calosc wacha sie w granicach 120-130 um tylko maska cos cienko bo 100 um . A czy koledzy maja jakies sprawdzone sposoby na zatuszowanie wiekszej ilosci sladow od kamienie na masce sa to drobne odpryski ale jest ich sporo , chlop w Auto Kosmetyce powiedzial mi zeby polakierowac maske ale uwazam ze to ostatecznosc bo moze byc pozniej problem ze sprzedaza auta bo kto mi uwierzy ze kladlem druga warstwe dal wlasnego widzi mi sie ze by bylo wszystko cacy . Nie wiem moze jakis wosk koloryzujacy ( kolor dosc ciezki grafit ciemny ) ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.