Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Mega strucel... podkreśleniem tego co napisałem są boczne listwy kupione na "metry" , resztę wyhaczą Ci inni forumowicze, Ja nie mam nerwów :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym ty w ogóle piszesz... Facet pisze, że interesuje go stan a nie przebieg (i to jedyna moja "teza", dlaczego dziwna?) i do tego chce zobaczyć auto na żywo a ty wyskakujesz jak z worka z jakimś komentarzem naśmiewającym się z niego i burczysz coś pod nosem o handlarzach. Co to ma do rzeczy w ogóle?

 

Zna ktoś auto ? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach E36 ? Podobno bardzo rdzewieją. Moja poprzednia E46 328i miała blachy jak nowa.

Mają kilka swoich słabych punktów - zwróć uwagę w szczególności na progi, doły przednich błotników, grill w okolicach nerek i jego "końcówki" przy nadkolach, kielichy pod maską i miejsca mocowania plastikowych nadkoli (punkt mniej więcej przed zbiornikiem płynu do spryskiwaczy i analogincznie po drugiej stronie), rant tylnej klapy, pas tylny pod uszczelką bagażnika (pisze o tym w ogłoszeniu), kieszonkę na akumulator, tylne nadkola. No i wiadomo, podłogę, podłużnice, doły drzwi, vanos, skrzynia, dyfer i takie tam pierdoły ;)

Pomacaj i poszarp mocowania tylnego wózka w okolicy dyfra, lubią się wyrwać z budy a tulei trzymających wózek z reguły nikt nie wymienia dopóki go nie wyrwie ;)

Ten egzemplarz akurat ma zmieniony grill na poliftowy (nie oznacza to automatycznie dzwona bo niektórym się on po prostu bardziej podoba i sobie zmieniają), jakieś chińskie halogeny, no i te niesczęsne listwy. Gałka zmiany biegów jakaś wieśniacka, zwróć uwagę czy lewarek nie jest przycięty bo dziwnie krótki.

Dołożony ma podłokietnik i kierownicę (to na plus!)

Wykres trochę kiepski w dolnym zakresie obrotów - możliwe że to przez stożek albo barany, ewentualnie vanos (regeneracja z grubsza 500-600zł)

 

Z reguły im samochód mniej kombinowany i im bardziej zbliżony do oryginału tym lepiej. Ten wygląda bardzo OK jak na tą cenę i wyposażenie dlatego zachowaj podwójną ostrożność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio... ? ja nic nie widzę :/. co z nią nie tak ? listwy wymieniłbym jeśli są złe.

Widzę że się na nią na jarałeś jak .......

Jak ją kupisz to wymień sobie przednie lampy od razu bo przy pierwszej kontroli drogówki dowód poleci.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio... ? ja nic nie widzę :/. co z nią nie tak ? listwy wymieniłbym jeśli są złe.

Widzę że się na nią na jarałeś jak .......

Jak ją kupisz to wymień sobie przednie lampy od razu bo przy pierwszej kontroli drogówki dowód poleci.

nie najarałem się, ale nie ogarniam ze zdjęć co z nią nie tak. jutro zobaczę na żywo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.