Skocz do zawartości

BMW e60 3.0d increased emissions


rafi8407

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam prosbe moze mial ktos podobny problem w e60 3.0d jadac dzisiaj wyswietlilo mi taki blad na idrive " increased emissions "

auto nie moze sie zebrac zero przyspieszenia tak do okolo 2000-obr po przekroczeniu tego momentu auto leci jak rakieta jaki jest problem moze ktos moze cos podpowiedziec z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zczytalem bledy i wyskoczyly mi 3

P14A3

P0402

P3263

moze ktos moglby mi powiedziec co one oznaczaja i co trzeba wymienic ,jak narazie wykasowalem bledy i troche pojezdze zobacze czy cos wyskoczy i jak silnik sie zachowuje czy dalej ma zamulke do 2000obr...dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pojezdzilem troche i ponownie wyskoczyl mi blad P3263 wiec wychodzi ze to sonda lambda a wiec jaka moze byc przyczyna i czy przez to auto moglo by zamulac do 2000obr, musze ja wymienic? Mieszkam w uk moze ktos wie gdzie moge ja kupic prosze o jakiegos linka...dzieki za pomoc

a i jeszcze jedna sprawa jak byl zimny silnik nie bylo czuc zadnej zamulki ruszal odrazu i nie musial miec prawie 2000obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gdzies wyczytalem ze to moga byc te slynne klapki wirowe ktore lubia sie urywac co bys na to powiedzial wyrzucic i zaslepic mam jakies 188kkm przejechane i wydaje mi sie ze raczej nic z nimi nie bylo robione ? Mozna jakos zagladnac bez rozbierania czy sa dalej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co odczules jakas roznice w osiagach i spalaniu czy dalej tak samo bo niebardzo rozumie dlaczego je montowali za pierwszym razem,a musze szczegulnie na cos uwazac przy wymianie sorry ze tyle pytan ale mam auto od tygodnia i dopiero dowiaduje sie co i jak dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.