Skocz do zawartości

e90 320d 2012r WBAUT31000F261194


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-318-320d-49tys-km-xenon-edition-C31067498.html

 

Prośba o opinie, ponieważ ja nigdy nie miałem i nie szukałem BMW, a auto jest dla siostry. Możecie coś o nim powiedzieć? WBAUT31000F261194

Auto jest zarezerwowane, w pewnym sensie od znajomego, od poprzedniej właścicielki w DE wynika, że AIRBAGi nie wystrzeliły (w maju 13r).

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAUT31000F261194

Kod typu UT31

Typ 318D (EUR)

Typoszereg E E91 (MUE)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47T

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TIEFSEEBLAU METALLIC (A76)

Tapicerka STOFF LAYER/ANTHRAZIT (BCAT)

Data prod. 2012-01-25

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S258A BEREIFUNG MIT NOTLAUFEIGENSCHAFTEN Ogumienie zdatne do jazdy po uszkodzeniu

S2K5A LM RAEDER V-SPEICHE 338 Obr. BMW, st. le., spr. V 338

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S3ATA DACHRELING ALUMINIUM SATINIERT Reling dachowy, aluminium satynowane

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S4ATA INT.LEIST. SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, czarne

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S5DCA FONDKOPFSTUETZEN KLAPPBAR Zagłówki w siedzeniu tylnym składane

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S6ABA STEUERUNG TELESERVICES Sterowanie teleserwisem

S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S6VCA STEUERUNG COMBOX Sterowanie Combox

S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

P7H8A HANDY VORBEREITUNG MIT USB-SCHNITTS Inst. tel. kom. ze złączem USB

P7MDA EDITION LIFESTYLE Pakiet wydania Lifestyle

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S8TNA TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST Dummy-SALAPA

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

 

50% wartości początkowej za auto z 2012 podpada...

Nie jestem pewny ale powinna być chyba inna tapicerka, no i dywaniki ;) Ale tu już niech ktoś bardziej rozeznany się wypowie

Edytowane przez pioneer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiesz że powypadkowa, bo skąd informacja, że w maju poduszki nie wystrzeliły. A cena ciebie nie przeraża :lol:

 

Zdaję sobie sprawę, że powypadkowa ale auto wygląda dobrze, dobrze jeździ. Siostra się napaliła, twierdzi, że na pół roku to auto potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kierownica - bo jest sportowa i dawniej w Vin byla adnotacja. Tylko nie wiem czy po lifcie sie to nie zmienilo??? Bo plastikowe zostaly wycofane.

 

Egon a co bylo uszkodzone, sa jakies zdjecia uszkodzen???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon a co bylo uszkodzone, sa jakies zdjecia uszkodzen???

 

Tylna szyba tylko zbita (stłuczona), obkręcała się po autobanie, w jakiś bok przydupiła, lampy itp. zdjęć nie ma, niby giery nie ucierpiały. To wiemy od właścicielki z DE. Siostra robiła jazdę próbną z gościem. Ma chyba 170KM i zamyka (podobno) 250km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ma chyba 170KM i zamyka (podobno) 250km/h.

Kolega pioneer rozkodował VIN, ale nikt nie raczył zawrócić sobie d**y i przeczytać. To nie jest żadne 320d tylko 318d, nie ma 170KM tylko 143 i nie zamyka 250km/h.

I jeszcze ten tytuł ogłoszenia "318 320d" - ale w tej cenie to w pełni zrozumiałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była caluśka malowana, ja bym tego nie tykał, pomijając fakt, że się może rozpaść, to ciężko ci będzie to sprzedać.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Tylna szyba tylko zbita (stłuczona)

 

 

A to ciekawe. Dlaczego w takim razie prawy przedni narożnik jest taki krzywy?? :twisted:

 

Dookoła wiem, że była malowana nawet z przodu dużo było wymienione(podobno)

 

 

Dlaczego użyłeś słowa "podobno" :?:

 

 

Nawet na tych kiepskich zdjęciach widać, że przód był zdrowo pokiereszowany, skoro jest tak krzywo poskładany.

Zastanawiam się tylko w jakim celu ludzie tacy jak Ty zakładają tematy, skoro od razu zbijają wszystkie wątpliwości wysunięte przez użytkowników i twierdzą, że auto jest w 100% OK :roll:

 

We wcześniejszym poście pisałeś, że była tylko zbita tylna szyba, a teraz piszesz, że coś z przodu wymienione.

Ja już się gubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dookoła wiem, że była malowana nawet z przodu dużo było wymienione(podobno)

 

 

Dlaczego użyłeś słowa "podobno" :?:

 

 

Nawet na tych kiepskich zdjęciach widać, że przód był zdrowo pokiereszowany, skoro jest tak krzywo poskładany.

Zastanawiam się tylko w jakim celu ludzie tacy jak Ty zakładają tematy, skoro od razu zbijają wszystkie wątpliwości wysunięte przez użytkowników i twierdzą, że auto jest w 100% OK :roll:

 

We wcześniejszym poście pisałeś, że była tylko zbita tylna szyba, a teraz piszesz, że coś z przodu wymienione.

Ja już się gubię.

 

to 'tylko' to przypadkiem weszło, chodziło mi oto, że nic strasznego z autem się nie stało, poobijana dookoła to chyba jeszcze nie czas na żyletki, dla mnie jeżeli tylko 'jedna' szyba była zbita to jakiegoś ciężkiego crash'u nie przeszła.

Temat założyłem żeby się dowiedzieć czy jest dobrze poskładana, ja bym sobie takiego auta nie kupił ale siora tym się nie martwi. Tylko nie chce żeby kupiła typowego przestrzała, poskładanego w stodole.

To może inne pytanie.

W jakim procencie +/- jest "wypasione" auto w stosunku do serii oraz ile tak wyposażone w idealnym stanie stoi na giełdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założyłem żeby się dowiedzieć czy jest dobrze poskładana, ja bym sobie takiego auta nie kupił ale siora tym się nie martwi. Tylko nie chce żeby kupiła typowego przestrzała, poskładanego w stodole.

Tego nikt na podstawie fot Tobie nie powie w 100%. Jak czytałeś wcześniej koledzy wyłapali, że coś tam jest krzywe.

To może inne pytanie.

W jakim procencie +/- jest "wypasione" auto w stosunku do serii[...]

Niepoliczalne.

[...] oraz ile tak wyposażone w idealnym stanie stoi na giełdzie?

Proponuję zajrzeć na mobile.de, wyszukać auta o parametrach takie jak to i samemu zobaczyć jakie są ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to 'tylko' to przypadkiem weszło, chodziło mi oto, że nic strasznego z autem się nie stało, poobijana dookoła to chyba jeszcze nie czas na żyletki, dla mnie jeżeli tylko 'jedna' szyba była zbita to jakiegoś ciężkiego crash'u nie przeszła.

 

Tu akurat możesz się mylić, to że miała zbitą jedną szybę o niczym nie świadczy.

W 2005 r. moje e38 nie miało zbitej żadnej szyby a skasowałem ją z prędkości 2 z przodu, więc wyobraź sobie jak mogła wyglądać.

Auto sprzedałem i można powiedzieć że na tamte czasy straciłem worek pieniędzy :mad2: , ale lepsze było stracić worek niż stracić kolejny worek na reanimację i dalej mieć świadomość ze jeździsz złomem :) .

Dodam że auto po miesiącu już jeździło i na pierwszy rzut oka wyglądało idealnie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to 'tylko' to przypadkiem weszło, chodziło mi oto, że nic strasznego z autem się nie stało, poobijana dookoła to chyba jeszcze nie czas na żyletki, dla mnie jeżeli tylko 'jedna' szyba była zbita to jakiegoś ciężkiego crash'u nie przeszła.

 

Tu akurat możesz się mylić, to że miała zbitą jedną szybę o niczym nie świadczy.

W 2005 r. moje e38 nie miało zbitej żadnej szyby a skasowałem ją z prędkości 2 z przodu, więc wyobraź sobie jak mogła wyglądać.

Auto sprzedałem i można powiedzieć że na tamte czasy straciłem worek pieniędzy :mad2: , ale lepsze było stracić worek niż stracić kolejny worek na reanimację i dalej mieć świadomość ze jeździsz złomem :) .

Dodam że auto po miesiącu już jeździło i na pierwszy rzut oka wyglądało idealnie.

 

 

To jest ciekawe, AIRBAGi też Tobie nie wystrzeliły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nawet nie wiesz czy tutaj na pewno nie wywaliło worków.

 

A poza tym Airbagi nie są wyznacznikiem ogromu uszkodzeń.

Szczerze wolałbym auto np po "strzale" w przód Wymieniam zderzak błotnik maskę, wzmocnienie i chłodnice ewentualnie poduszki przód i do malowania 3-4elementy, bez szpachli bo elementy wymienione. Z tego co mówisz to e91 było "kulnięte" i całe w okół malowane - pewnie elementy klepane i szpachlowane bo uszkodzenia nie były jakieś wielkie, wiec taniej szpachlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe, AIRBAGi też Tobie nie wystrzeliły?

Tak, nie wystrzelił żaden airbag, zapaliła sie tylko kontrolka na zegarach. Dodam tylko że nikt z nas nie miał zapiętych pasów. Od tej pory podczas wyjazdów poza miasto lub za granicę jest nakaz zapinania pasów w aucie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.