Skocz do zawartości

Czym sie rózni?


rea1824

Rekomendowane odpowiedzi

Na miły Bóg, popraw temat.

Sam bym to zrobił, ale nie wiem, czy chodzi o E34, czy E36. :twisted: :twisted:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratka nawie.srod.klima a kratka bez klimy?Mam pokretla dwa i z jednego ida kable do nagrzewnicy.Do czego jest to podłączone?Czy mozna zamontowac kratke bez klimy?Moja z klima jes połamana.Dzieki wielki.

:think:

 

:pray: :pray: jessssssssu, czy tak trudno wystukać tych parę słów po polsku?

tak szczerze.... w ogóle nie czaję o co chodzi... kratka z klimą :?: :mad2: :mad2: :mad2:

aaa... co to za wynalazek e34-E36

nadaje się twój post na joemonster... do autentyków :diabel_smiech: :diabel_smiech: :diabel_smiech:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post co prawda w trochę bełkotliwym stylu ale da się zrozumieć.

W wersji z klimatyzacją są dwa pokrętła, a bez klimy tylko zamykanie nawiewu.

http://img113.imageshack.us/img113/6417/kratkaklima7ci.jpg

http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam e 32 z klimą i się podepnę pod temat,tzn

kiedyś szwankował mi ten środkowy nawiew- jak dałem na ciepło to w pewnym momencie puszczał ustawienie i leciał chłód

no i trza było ustawić na ciepło od nowa

 

teraz to są jaja całkiem tzn,nawiew środkowy ustawie na ciepło,u kierowcy jest ok,za to pasażer ma letnie/chłodne powietrze

jak dam na zimno to jest zimno z obu stron

 

ten chłód leci z prawej i lewej na twarz oraz z tego dużego nawiewu co jest na półce od góry-też tylko strona pasażera

 

rea1824 napisał,że od tego pokrętła ciepłe/zimne lecą kable :!: do nagrzewnicy

 

skoro nagrzewnica ma 2 części to czy usterka tego pokrętła może powodować taką sytuację jak u mnie :?: :?: :?:

 

dodam że filterek zmieniony,miecz sprawdzony,panel sterowania też + czujki temperatury u pasażera,regulator temperatury na stronę pasażera działa---na nogi i szybę ok--- leci jak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o E36 zapom.dopisac bo zawsze byla E30 i E34.To moja pierwsza E36 Moze ktos mi podpowie czym dokladnie sie rozni ta kratka.Peet Ty masz taka o co chodzi dokla.z ta regula.czy moze byc bez tego.Mam kratke ale bez klimy ,czy mam szukac z reg.do klimy.Powiem ze klime odpalilem bo nie dzialala ale nie do konca.Dzieki za wyrozumialosc ale zapo.dopisac ze to E36 Dzieki wielki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.