Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014


Miatamad

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec nowa pro 2014 wg mnie sie sprawdziła moze nie dokońca ale kilkuradarow niewidziala pewnie ze względu na to ze wyczytałem ze nigdy mapy niebedą swieższe niż o rok do tylu zawsze tak jest ze nowsza mapa jak jest to była aktualizowana o drogi które były robione zeszłym roku gdy wyszła nowa w grudniu najprawdopodobniej. Bo drogę która mi robią od 4 miesięcy niema na nowej mapie napewno sie pokaże w następnej wersji i powiem jeszcze taka ciekawostkę z innej beczki przyjrzałem sie Google map na swoje rodzinne miasteczko nic sie niezmienilo od 6 lat niemam juz takiego auta które na googlach jest pokazane fotek pory hehe mize dodają tam jakieś drogi ale zdjecia z satelity są przerażajace o stare ske pewnie juz wiele osób o tymjuz pewnie wie heh dlatego tez tak z mapami do BMW zawsze bedą starsze o rok ztego co zauważyłem a inteligenci z BMW którzy współpracują z Navteq najprawdopodobniej nigdy niedojda z mapami do perfekcji niedawno czytałem tez ze najbliższe prawdopodobieństwu mapy to produkuje garmin montują je w fiatach i lanci kumpel ma nowa lancie thema i jest bardzo zadowolony z map w swojej nawigacji od roku go niezawiodla i zawsze doprowadziła fo konkretnego celu bod podany adres co do metra tak wiec czuwało bedzie firmie Navteq w połączeniu z BMW dogonić niektóre tańsze koncerny pozdrawiam serdecznie i dobranoc wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

magnet:?xt=urn:btih:513e435dae11ddab4c8220c4c41100c0d66b2973&dn=BMW+Road+Map+Europe+PROFESSIONAL+2014&tr=udp%3A/tracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A/tracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A/tracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A/tracker.ccc.de%3A80&tr=udp%3A/open.demonii.com%3A1337

 

 

na tej wersji podanej w linku torrent nie ma fototradarow :mad2:

jakby ktos ten folder tdp wstawil to bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plik mozna pobrać jedynie z konta premium. Taki komunikat mi wyświetla. Chodzi o fotoradary.

 

Widzę,ze masz problemy ze wszystkim kolego ale ok....jestem po kawie porannej :wink: :wink: to napiszę ci po kolei co i jak

Na podanej stronie masz na dole znak DOWNLOAD tak ?? Pobierasz to,instalujesz i już i żadne premium nie jest potrzebne :duh: :duh:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja pytałem się czy trzeba płacić za pobranie tego ale ok faktycznie po pobraniu tego programu można bezpłatnie pobrać plik. Teraz wystarczy tylko zamienić podany folder w obrazie płyty czy w jaki sposób polecacie dodać tą bazę fotoradarów do nawigacji?

 

PS. Po rozpakowaniu widzę w tym różne foldery z nazwami państw ale POLAND nie widzę. Czy w tym na pewno jest baza fotoradarów w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po skopiowaniu folderów zdobiles obraz plyty? Czy wypaliles wszystkie foldery na płytę? Po skopiowaniu musisz znów utworzyć obraz płyty

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem obraz programikiem iso creator...zobacze jezszce innym programem ale nigdy nie bylo problemu z obrazami robionymi tym

 

 

edit

 

niestety u mnie to nie chula zrobilem tez obraz innym programem ashampo burning

 

takze nie wiem gdzie jest przyczyna ...jakby sie komus chcialo i wrzucil dzialajacy obraz mapy 2014 z radarami z 2013 na torrent to bede wdzieczny :> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam pobieram nawigacje z pierwszej stronki gdzie był podany link do torrentow niestety robie to pierwszy raz i jestem całkowitym nowicjuszem w tych sprawach :)

Poprowadzil by mnie ktoś lub dobrze wytlumaczyl co dalej ?

Mam program do nagrywania nero plytki dobrej jakości oczywiście tez sa,lecz co dalej ?

Proszę o porady jak dalej sobie z tym poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko przypadkiem nie wypal tego pliku kopiujac dvd1 na płytę :D

Musisz zamontować ten obraz np w power ISO i dopiero wypalić.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.