Skocz do zawartości

Navi i Bluetooth


zbijar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

noszę się z zamiarem kupna żonie "1". Zaglądam na ogłoszenia i dwie rzeczy mnie nurtuje.

Czy każda "1" wyposażona w Navi ma zestaw głośnomówiący Blurtooth ?

Czy każda "1" posiadająca radio Professional z słuchawką na panelu ma zestaw głośnomówiący Bluetooth ?

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Edytowane przez zbijar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

noszę się z zamiarem kupna żonie "1". Zaglądam na ogłoszenia i dwie rzeczy mnie nurtuje.

Czy każda "1" wyposażona w Navi ma zestaw głośnomówiący Blurtooth ?

Czy każda "1" posiadająca radio Profesional z słuchawką na panelu ma zestaw głośnomówiący Bluetooth ?

 

Pozdrawiam

Zbyszek

 

Podejrzewam, że skoro navi to raczej najwyższa wersja wyposażenia, to chyba powinna mieć.

Ja nie mam navi, mam radio Professional ze słuchawką na panelu i zestaw bluetooth jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem pewien czy jeżeli jest Navi, to jest Bluetooth.

 

Napisałeś, że posiadasz radio Professional, które ma słuchawkę na panelu i ma zestaw Bluetooth. Czy każde radio Professional ma zestaw Bluetooth ?

 

Czy zestaw w Twoim aucie łączy się z każdym telefonem posiadającym Bluetooth i czy musisz wpisywać jakieś kody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną nawigację wbudowaną i nie mam bluetooth. W kierownicy jest sterownie ale nie ma modułu bluetooth. W opcjach w komputerze jest napisane żeby skontaktować się z serwisem aby doposażyć. Prawdopodobnie mam wersję przygotowaną do instalacji bluetooth. Mam wersję professional radia i nic nie było kombinowane i taki wyszedł z fabryki jeśli chodzi o navi i audio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bluetooth jest opcją wyposażenia niezależna od nawigacji. Auta z rynku niemieckiego z reguły są wyposażone, natomiast Polacy, rzadko zamawiają jako dodatek, nawiasem mówiąc dość drogi, ale często dziwi mnie widok kierowcy wypasionego nowego F10 ze słuchawką przy uchu. Sparowanie z telefonem jest proste i nie spotkałem jak na razie telefonu który by odmówił współpracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem pewien czy jeżeli jest Navi, to jest Bluetooth.

 

Napisałeś, że posiadasz radio Professional, które ma słuchawkę na panelu i ma zestaw Bluetooth. Czy każde radio Professional ma zestaw Bluetooth ?

 

Czy zestaw w Twoim aucie łączy się z każdym telefonem posiadającym Bluetooth i czy musisz wpisywać jakieś kody ?

 

Czy każde to niestety nie wiem, moje ma. Może w ASO Ci odpowiedzą, zadzwoń.

Jak sparuję urządzenia wpisując kod to sie łączy i śmiga. Sprawdzałem tylko na LG L7, ale niby czemu miałby sie nie łączyć z innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

 

Zastanawiam się czy po rozkodowaniu VIN-a zawsze jest wpisany moduł Bluetooth jeżeli jest w aucie ?

 

FatJoe, czy po rozkodowaniu VIN-a masz wpisany moduł Bluetooth ?

 

multilab, masz rację widok gościa w F01 rozmawiającego przez komórkę przy uchu jest straszny. Kilka razy widziałem jak w E60 lub w E65 goście mieli zamontowane Navi zaraz obok monitora centralnego. :lol:

 

Ja miałem problem bo nie otrzymałem kodu do Bluetooth ale ściągnąłem tapicerkę w bagażniku o odczytałem kod z modułu i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FatJoe, czy po rozkodowaniu VIN-a masz wpisany moduł Bluetooth ?

Mam:

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

 

Kurde mam też: MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu, a na klapie mam 120i. Klapa mierzona miernikiem lakieru - niemalowana. Albo któryś w właścicieli wymienił calą klapę, albo dokleił/doczepił napis 120i... :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

autko kupione ale nie ma Bluetooth. Radio professional ale po wejściu w menu nie ma opcji Bluetooth. Widziałem na Alledrogo moduły po 200 zł. Jak można doposażyć autko w taki moduł, chodzi mi gdzie ma być podłączony lub zamontowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.