Skocz do zawartości

Oświetlenie wnętrza LED


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega kupił nowy model Forda Kugi. Samochód jak samochód. Ma jednak jedną rzecz która wygląda i jest lepsza niż w naszych X. Oświetlenie wnętrza LED.

Mam dodatkowy pakiet oświetlenia. Na zewnątrz LED i LED a w środku żółto jak w maluchu. Na pewno jest to zdrowsze światło dla oczy ale wygląda jak w 126P.

Producent naszych X proponuje opcjonalnie zestaw 4 lub 10 ledów do środka za mało przyjemną gotówkę. Więc on również doszedł do wniosku ze zwykłe żarówki są lekko archaiczne. Czy ktoś z Was skompletował już może komplet żarówek Led do środka? Jakie w ogóle tam są żarówki ( oznaczenie). Myślę że na allegro można kupić i zmieścić się w dwóch stówkach. Ciekawy jestem jak to podziała na elektrykę , czy komputer nie wyrzuci jakiegoś błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania, ze zwykle zarowki w srodku zalatuja sandalem, szczegolnie w polaczeniu z LEDami na zewnatrz.

Ja sprawdzalem w ASO i jak sie ma pakiet dodatkowego oswietlenia to z tego co policzylismy potrzeba dwa komplety tych po 10.

Plus ewentualna robocizna z wymiana jak sie nie chce samemu z tym dlubac.

Wychodzilo cos ponad 1000zl. Troche duzo, ale IMO warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem

 

Na próbę chce wymienić te żarówki w podsufitce z tylu, łatwy jest do nich dostęp.

 

Do panela z przodu nad usterki nie mogłem się dobrać. Nie wiem co go tam trzyma a bałem się połamać.

 

?..... no i zobaczę co z błędami w kompie no ale to przy okazji pobytu w serwisie.

XmaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i napisz na ile Cię skubneli bo jak może ktoś chciałby to zrobić jeszcze w ASO będzie miał punkt odniesienia. Z drugiej strony zauważyłem że w BMW są jakoś bardziej ludzcy niż w np w Audi. Można z nimi negocjować cenę na bardzo przyzwoitym poziomie. Chodzi mi nie tylko o zakup, ale o akcesoria i usługi. W Audi się usztywniają. Ciekawe jak z Porsche bo jakieś tam plany krążą mi po głowie, a widzę ze niektórzy z Was posiadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie panikujcie z tymi ledami...

w moim x5 wymieniłem wszystkie (prawie) w środku; kupiłem w sklepledowy z zabrza co się ogłaszał na tym forum.

ważne żeby canbus były

wszystko gra i buczy (prawie)

to prawie to żarówka w schowku na rękawiczki.... nijak nie mogę tam nic dobrać; każdy jeden led wywala mi bezpiecznik 10A od otwierania schowka... zaglądam tam rzadko więc odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Purchawa,

 

W prawdzie to nie ten temat ale daj znać jak będziesz po wymianie siłownia klapie.

 

Mnie mój tak wku.......a że glowa boli.

Odgrzewam kotleta, ale jakos ostanio nie bylo czasu na forum.

 

Podnosnik tylnej klapy po zgloszeniu, ze terkocze wymienili bez najmniejszego problemu.

Narazie spokoj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj żona mi zgłosiła, że klapa dziwnie trzeszczy przy podnoszeniu i zamykania.

Sprawdziłem i rzeczywiście terkocze. Skończyła mi się podstawowa gwarancja, teraz mam wykupioną na kolejny rok.

Zobaczymy czy wymienią w ramach dodatkowej gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.