Skocz do zawartości

wyposażenie vs rozkodowany vin


siata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich,

 

Mam nadzieję że piszę w dobrym dziale. Otóż niedawno nabyłem E36 i nie mogę się ogarnąć do końca z wyposażeniem. Poniżej rozkodowany VIN:

 

S242A FAHRERAIRBAG MIT SERIENKRANZ(PUR) Kierownica z poduszką powietrzną

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S410A FENSTERHEBER, ELEKTRISCH VORN Siłownik szyby elektryczny przedni

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S668A RADIO BMW REVERSE RDS Radio BMW Reverse RDS

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Z powyższego nie wynika że posiadam halogeny z przodu, dzieloną rozkładaną tylną kanapę oraz centralny zamek. Samochód jest bezwypadkowy w 100%. Czy samodzielnie rozkodowany VIN na stronie https://www.parts.bmwgroup.com jest niekompletny? Czy może te elementy są tak oczywiste w e36 że nie są wymieniane jako elementy wyposażenia?

Kolejna rzecz która mnie zastanawia to czy mam centralny zamek sterowany z pilota. Mam tylko jeden kluczyk i to w dodatku plaski serwisowy (nie ten plastikowy). Jak to sprawdzić? Czy moje e36 ma immo? Jak to sprawdzić bo rozkodowany vin nic mo nie mówi :mad2:

 

dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Dzisiaj sprawdziłem i chyba nie mam immo jednak bo samochód odpaliłem kluczykiem plastikowym :shock: Serwisowy leżał na tylnej kanapie. Immo chyba nie ma aż takiego zasięgu?

Ktoś zna odpowiedzi co do reszty? Samochód był sprowadzony. Nikt w Polsce przy nim nie kombinował. Czyżby Niemcy też bawili się w doposażanie samochodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny powinny być w vinie (S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa). Sprawdź czy masz szare plakietki na wiązce idącej z puszki bezpieczników. W moim poprzednim e36 ktoś dokładał halogeny i chyba kupił oryginalną wiązkę, jest tam numer i data produkcji wiązki. Centralny zamek nie jest zawarty w vinie, jeśli masz zamek w drzwiach pasażera to nie masz pilota. Na str 33 i 36 instrukcji obsługi masz klucze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o coś takiego:

 

http://images65.fotosik.pl/304/bb6ccd8d237bc0d2m.jpg

 

Jeśli tak to dokładka była zrobiona tuz po zakupie przez nowego właściciela i pewnie w ASO. Chyba że po latach ktoś kupił wiązkę i montował ją u niemieckiego pana Henia :pray:

Co do kluczyka to mam ten główny ale bez podświetlenia którym mogę odpalić samochód i otworzyć bagażnik/schowek na rękawiczki

 

W każdym razie dzięki za pomoc już wszystko jasne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jutro. Dzięki. A co do immo ktoś zna odpowiedź? Ktoś twierdzi że od 1995 wszystkie mają immo w standardzie. Czy ja mam wymontowany?

 

edit

Sprawdziłem halogeny - bezpiecznik był wpięty w inne miejsce niż powinien. Teraz już działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.