Skocz do zawartości

e92 z Poznania WBAWD11040PW13309


Rekomendowane odpowiedzi

Bez VINu niewiele Ci pomożemy.

Na zdjęciach wszystko wygląda ok. Ale to tylko zdjęcia :wink:

Fajnie wyposażona, listwy piano black na wielki plus.

W końcu jakiś realny przebieg, nie to co 90% innych samochodów.

Z M-Pakietu jedynie podsufitka, gałka i kierownica zatem to bzdura.

Jednakże jest to komis a w dodatku z Poznania, więc jest szansa, że przyjechało delikatnie walnięte.

Podsumowując - warto się zastanowić nad tym samochodem i dać mu szansę.

Edytowane przez Nightsabes777
http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAWD11040PW13309

Kod typu WD11

Typ 320D OL (EUR)

Typoszereg E E92 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 130

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

Data prod. 2008-08-20

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2HCA LM RAEDER RADIALSPEICHE 187 Obr. BMW, st. le. spr. rad. 187

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S4ATA INT.LEIST. SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, czarne

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Akustyczne ostrzeżenie o pasach

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S868A SPRACHVERSION NIEDERLAENDISCH Wersja językowa, niderlandzki

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8S2A KODIERUNG ALARMSIGNAL Kodowanie sygnału alarmowego

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie że można dziada do sądu zaprosić. Szkopuł tym że byś musiał najpierw to autko kupić, potem kopsnąć kilka tys na rzeczoznawcę, żeby stwierdził że to wał, potem jeszcze z rok-dwa na zakończenie sprawy w sądzie, i wtedy faktycznie gość za to beknie. Ale to beknięcie zapewne ograniczy się do wartości auta.

 

Polak Polakowi Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie że można dziada do sądu zaprosić. Szkopuł tym że byś musiał najpierw to autko kupić, potem kopsnąć kilka tys na rzeczoznawcę, żeby stwierdził że to wał, potem jeszcze z rok-dwa na zakończenie sprawy w sądzie, i wtedy faktycznie gość za to beknie. Ale to beknięcie zapewne ograniczy się do wartości auta.

 

Polak Polakowi Polakiem.

 

Jak sam napisałeś PPP więc w Sądzie mu nic "nie zrobisz" bo na tą opcję 95% handlarzy zawodowych ma gotowy patent prawny gwarantujący niewinnośc lub brak mozliwości sciągnięcia jakiejkolwiek kasy z niego.

Jaki Naród tacy handlarze bo skoro szpanerstwo z gołą dupą chce miec BMW to jest oferta.

To my mamy CCC z tysiącami wierzących, że na Allegro są samochody lepsze i tańsze niż w całej UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca nie kosztuje "tysięcy", i uważam że warto im się do d... dobrać. Dla przykładu.

Co do niewinności to już zależy od "jakości" adwokata a co do ściągnięcia od komornika i uporu wierzyciela, spokojnie, da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co do niewinności to już zależy od "jakości" adwokata a co do ściągnięcia od komornika i uporu wierzyciela, spokojnie, da się"

 

Nie obraz się ale jesteś naiwny. Obyś nigdy nie musiał byc poszkodowany przez handlarza =zawodowego oszusta. W naszym kraju nawet po prawomocnym wyroku dotyczącym paserstwa nie odbiera się prawa do prowadzenia działalności gospodarczej. Branża jest uwikłana w całosci i tylko kwestia jest to jak głęboko co do poszczególnych osób. U nas nie wystarczy domniemanie czynu i okoliczności potwierdzające, że oskarżony go dokonał. No to trzeba miec dowody. Nawet dealer potrafi cofnąc licznik i jak nie ma sprawcy czyli osoby, która tego dokonała to nie ma wyroku skazującego czyli karna sprawa przegrana. Auta z nieopłaconym vatem w UE od pośredników-słupów to kolejna mina na Allegro i 99,99% pewności, że nikt nie usłyszy wyroku a jeśli nawet to kasy nie zwróci. Naiwnośc połączona z brakiem elementarnej wiedzy co do prawa połączona z chciwością aby za rewelacyjnie niską cenę miec rewelacyjną furę daje olbrzymie pole do działania dla handlarzy-oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie obrażam się, ty masz swój pogląd ja mam swój, mi wystarczy tytuł wykonawczy na daną kwotę, nie chce żeby siedział w pierdlu ani miał zawiasy, a jak mam tytuł to można zacząć eldorado, tym lepiej jak się nawet w sądzie nie stawi.

Inną kwestią jest, że nie brałbym na niemca, słupa i inne, brałem pod uwagę tylko umowę kupna sprzedaży.

No i najważniejsze, od handlarza nie kupię samochodu wartego więcej niż 5 tysi pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle własnie kosztuje naiwność, niewiedza, głupota i okazja. Ile to już postów było w tym temacie i nadal pojawiają się nowi chętni, a jak niektórym tłumaczysz w czym rzecz to się jeszcze obrażają. Szczyt głupoty. Podaż jest uwarunkowana popytem, a jednego i drugiego nie brakuje. Nie masz odpowiedniej gotówki na to co chcesz kupić, elementarnej wiedzy to zrezygnuj. Koszty tego są niestety bardzo wysokie, niewiedza z brakiem rozsądku i logicznym myśleniem słono kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi.

Ale potrzebowałbym lepszy opis sytuacji...

Auto z tego co wiem bylo sprowadzone z niemiec (za dortmundem) to blisko holandii...moze dlatego wersja niderlandzka.

Ogladalem je wczoraj. Mimo mojego zerowego doświadczenia z bmw wygląda na niebite....podobno przyjechalo na wlasnych kolach.

Nie bardzo rozumiem kwestie zmiany wnetrza o ktorej piszecie. Wedlug Was bylo przełożone? Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi.

Ale potrzebowałbym lepszy opis sytuacji...

Auto z tego co wiem bylo sprowadzone z niemiec (za dortmundem) to blisko holandii...moze dlatego wersja niderlandzka.

Ogladalem je wczoraj. Mimo mojego zerowego doświadczenia z bmw wygląda na niebite....podobno przyjechalo na wlasnych kolach.

Nie bardzo rozumiem kwestie zmiany wnetrza o ktorej piszecie. Wedlug Was bylo przełożone? Dobrze rozumiem?

Ale po co Ci lepszy opis :duh:

Jak nadal chcesz kupic to kupuj a nie zadawaj kolejnych pytań. Sprzedawca to zawodowiec i ma dupochron:Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy zawarte w ogłoszeniu.

 

Także to co jest napisane o samochodzie a samochód to dwie różne "rzeczy".

 

Po co ciągnąc dysksję co może byc wałkiem w tym egzemplarzu? Łykasz bajki handlarza jak mały pelikan ryby ... więc rada: ZAPOMNIJ o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki za wypowiedzi.

Ale potrzebowałbym lepszy opis sytuacji...

Auto z tego co wiem bylo sprowadzone z niemiec (za dortmundem) to blisko holandii...moze dlatego wersja niderlandzka.

Ogladalem je wczoraj. Mimo mojego zerowego doświadczenia z bmw wygląda na niebite....podobno przyjechalo na wlasnych kolach.

Nie bardzo rozumiem kwestie zmiany wnetrza o ktorej piszecie. Wedlug Was bylo przełożone? Dobrze rozumiem?

 

 

Ty chyba sprzedajesz to auto :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa....wiadomo jak to handlarz pisze różne rzeczy...a mi tylko chodzi o samo auto czy ok...i tyle...ale widze ze na forum od razu zrabke dostane jak chce cos wiecej sie dowiedziec.

 

Napiszę Ci to tak: ALE PO CO CI TA WIEDZA O TYM AUCIE?

Czemu nie napiszesz w takim stylu: mam tyle a tyle kasy i szukam dobrego egzemplarza e92 z takim a takim silnikiem, co możecie polecic? gdzie? może od forumowicza? czym się kierowac przy analizie ogłoszeń? itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jaki Naród tacy handlarze bo skoro szpanerstwo z gołą dupą chce miec BMW to jest oferta.

To my mamy CCC z tysiącami wierzących, że na Allegro są samochody lepsze i tańsze niż w całej UE.

:mrgreen: I to dotyczy 3/4 aut wrzucanych tutaj na "oględziny"...

Już kiedyś o tym pisałem. Mpakiet jest zawsze, nawet jak go nie ma

:mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.