Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy E60


Drakul

Rekomendowane odpowiedzi

To samo mówiono o W123 przed wielu laty :D .

 

Ja nie napisałem tego co ktoś powiedział. Tylko takie są statystyki i opinię doradców serwisowych. W dodatku Mercedes ma najgorsze ASO w Polsce - potwierdzone testami niezależnych czasopism motoryzacyjnych. Obecnie nic nie łączy (oprócz gwiazdy na masce) stare Mercedesy z nowymi. Już pierwsze C klassy z benzynowymi silnikami miały kłopoty z elektroniką (sterownik silnika). BMW szybciej zaczęło faszerować swoje auta elektroniką, dlatego teraz mają mniejsze problemy z nią - nie ma jak doświadczenie. Chociaż słyszałem od znajomego, który korzysta z dwóch BMW, że E46 jest dużo mniej psotliwa od E60. Ale to jak już wcześniej ktoś powiedział zależy też od egzęplarza - czytaj szczęścia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mercedesow .. 3 lata temu kupilem nowa e 220cdi..przy 27 tys mialem wiecej usterek niz w poprzednim 525i z 93r ktorym jezdzilem 6lat!!!..ojciec prawie cale zycie jezdzil mesiami 124 i pozniej kupil tez e270cdi..rezultat z tego taki ,ze stracilismy na nich po 3 latach tyle ze szok!!! sami zobaczcie ile kosztuje e klasa 2003r.. a ile jak byla nowa? wiec niech mi nikt nie p...i ,ze mercedes jest lepszy od bmw!!! mialem osobiscie i wiem c za gowno..rdza..rdza. elektronika ,komputer,modul ,pompa wody,paliwa ,wtryski,i tak do usranej smierci...moge wymieniac tak godz ile rzeczy wymienialem.a audi...?. kolegi ojciec 20 lat jezdzil tylko audi..miesiac temu widzialem sie z nim i powiedzial mi ..to nie sa te auta co kiedys..mialem ostatnio "przyjemnosc" przejechac sie audi A8 z 2004 3.0tdi..panowie o czym my mowimy? wnetrze wydawalo mi sie bombowe..ale w gazetach..w rzeczywistosci nie ma co porownywac z bmw 7..odnioslem wrazenie siedzac w nowej a8ce ze wszystko jest z plastiku..pachnie mi tak korea..co do osiagow nie bylo tragedi ale powtarzam.. To Nie Te Same Auta co 10 lat temu mercedesy stracily na umowie w 95 z amerykanami..od tamtej pory te auta sa robione na ilosc..nie na jakosc, jak dla mnie to jest tylko jedna marka BMW ale raczej starsze modele ..e38 ,e39,i oczywiscie e31!!!

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.