Skocz do zawartości

TRYB AWARYJNY WIELKI PROBLEM BRAK MOCY


klimekp

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedawno stalem sie a dokladnie 12 dni temu posiadaczem 118D niestety. Niestety bo mam duzy problem a mianowicie auto weszlo w tryb awaryjny i pokazuje kilka bledow tz

- 4670 Suply voltage 1

- 4139 Transmission, zero-gear sensor , signal

- 413F Transmission zero-gear sensor , signal

- 4011 Exhaust backpressure sensor before particulate filter , signal

- 3F11 accelerator - pedal module, potentiometer 1 , signal

accelerator - pedal module potentiometer 1

accelerator pedal module sensor 1 , signal

takie to o to bledy wyskoczyly i teraz pytanie co to jest bo jak na moje oko za te wszystkie bledy jest odpowiedzialny 4670 z tym ze co to jest nie chodzi mi o tlumaczenie bledu bo to wiem co to jest tylko fizycznie co to jest jak do tego podejsc jak to odnalesc i jak to naprawic? takiej informacji potrzebuję. I teraz moje pytanie jest do was drodzy koledzy i kolezanki czy JESTESCIE W STANIE MI POMÓC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
napisz, jakie to dokładnie auto, można się domyślać że automat... ale jaki przebieg itd... Warto byłoby napisać chociaż cześć. Skoro auto po czasie weszło w tryb awaryjny, to pewnie się do tego przyczyniłeś. Na dzień dobry wykasuj błędy i zobacz, czy jakieś powrócą (albo czy w w ogóle da się je usunąć). Jeśli błędy nadal będą się pojawiać to czeka Cię pewnie zmiana/naprawa skrzyni.. tak ja obstawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 4011 Exhaust backpressure sensor before particulate filter , signal

tez daje do myslenia. Bledy masz konkretne. Bedziesz :cry2: podczas napraw.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niedawno stalem sie a dokladnie 12 dni temu posiadaczem 118D niestety. Niestety bo mam duzy problem a mianowicie auto weszlo w tryb awaryjny i pokazuje kilka bledow tz

- 4670 Suply voltage 1

- 4139 Transmission, zero-gear sensor , signal

- 413F Transmission zero-gear sensor , signal

- 4011 Exhaust backpressure sensor before particulate filter , signal

- 3F11 accelerator - pedal module, potentiometer 1 , signal

accelerator - pedal module potentiometer 1

accelerator pedal module sensor 1 , signal

takie to o to bledy wyskoczyly i teraz pytanie co to jest bo jak na moje oko za te wszystkie bledy jest odpowiedzialny 4670 z tym ze co to jest nie chodzi mi o tlumaczenie bledu bo to wiem co to jest tylko fizycznie co to jest jak do tego podejsc jak to odnalesc i jak to naprawic? takiej informacji potrzebuję. I teraz moje pytanie jest do was drodzy koledzy i kolezanki czy JESTESCIE W STANIE MI POMÓC??

Napisz choć jaki masz silnik. W 2007 roku były dwa rodzaje diesli montowane.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrywaj dpfa... wylaczaj go ... sprawdz stan aku.... naladuj i wtedy skasuj bledy. i sprawdz czy nadal sie pojawiaja. mnie jak sie rozladowal aku auto calkiem zeswirowalo... ale po naladowaniu i usunieciu bledow... nowka... sprawdz napiecie ladowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoc online jest srednia jak auta nie widac i samemu nie mozna ocenic... kolo będzina jest naprawde dobry gosc od bmw i tylko bmw sie zajmuje jak chcesz podam numer na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Problem został rozwiązany i żadna zmiana pedały gazu itp nie pomogły szczeze nie wiem co było przyczyną ponieważ dałem to do kolegi co w elektrycy siedzi i nie chciał powiedzieć co to było ale naprawa zajęła mu kilka minut oczywiście auto odstalo swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.