Skocz do zawartości

2.5d nie grzeje podczas jazdy


grzesiek194

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie szybki temat. Czyściłem w lato te zaworki co sterują płynem na nagrzewnicę bo przycinała mi się jedna strona i grzała na maxa. Po złożeniu wszystkiego dolałem trochę płynu i zapaliłem samochód dałem ciepło na max zostawiłem z otwartym korkiem na zbiorniczku wyrównawczym niby płyn się wyrównał wszystko ok, a że było lato to mi ogrzewanie nie potrzebne było więc teraz dopiero to zauważyłem MÓJ PROBLEM który polega na tym że samochód ładnie nagrzewa w środku tylko na wolnych obrotach a przy jeździe np 110km/h ciągle leci takie bardzo letnie powietrze. Jaka może być przyczyna, bo szukałem na forum ale są przypadki odwrotne że grzeje podczas jazdy a na wolnych nie. Z góry dzięki za odp, a jak był już taki temat to przepraszam, nie chcę zaśmiecać. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż tak to go nie schłodzi, bez przesady, temp tak gdzieś 89/90 a jak na postoju w lato to dobijała to 93/94 często nie włączam testu bo mam pixele w kosmosie i nie za bardzo widzę ;P Myślałem na przepłukaniem nagrzewnicy ale nie wiem czy to coś by dało skoro na wolnych ładnie grzeje aż miło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciezko cos tu wiecej pomyslec. A chlodne leci Ci tylko z ogrzewania na wysokosci twarzy? czy nogi i szyba tez? Wszedzie jest chlodne?
W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zacznie lecieć chłodne to niezależnie z którego poziomu, ale najlepsze jest to że dosłownie na 5 sekund wystarczy że wcisnę sprzęglo podczas jazdy i zaczyna lecieć ciepłe ale to chwilę i znów się wychładza. Zaworki mogą za to odpowiadać bo je czyściłem tak jak wcześniej wspomniałem, ale wszystko złożone jak należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.