Skocz do zawartości

Zaślepka Haka e38 740d 2001


sunline

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Jest to mój pierwszy temat na forum , zakładam go ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na trapiące mnie pytanie.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem BMW e38 2001 rok , jednak od zakupu mam pewien problem :

Samochód nie posiada zaślepki na hak holowniczy. Na allegro i w sklepach z częściami BMW są dostępne jedynie zaślepki do X3 i do e39.

Czy mozna gdzieś kupić taką zaślepkę do e38 ? może zaślepka od e39 pasuje także w e38?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo hak w e38 rzadka rzecz :) Jakoś tak śmiesznie wygląda e38 z przyczepką i nie po to ludzie to auto kupowali żeby za woła roboczego służyło :) Więc i o zaślepkę ciężko. Od e39 bankowo nie podejdzie bo ma zupełnie inny kształt zderzaka. Nie wiem czy nie najprościej będzie skołować za półdarmo trzaśnięty zderzak i samemu z niego wyciąć zaślepkę... Poszukaj na alledrogo powypadkowych e38 na części i znajdź jakąś z trzaśniętym tyłem :)

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ASO i po problemie. Jak ktos nie mieszka w krakowie czy warszawie to mozna tez zamowic w wielu zwyklych sklepach motoryzacyjnych, ktore po podaniu vin kontaktuja sie z ASO i sprowadzaja w ciagu 2-3 dni taka czesc naliczajac sobie marże. Rozumiem ze pare zlotych w lewo czy prawo nie jest istotne tylko liczy sie rozwiazanie problemu. Nie trawie pomyslu z kupnem jakiegos rupiecia z allegro i calego ambarasu z robieniem wycinanki... nie w takim aucie jak e38. Coraz mlodsi ludzie tym jezdza... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ASO i po problemie. Jak ktos nie mieszka w krakowie czy warszawie to mozna tez zamowic w wielu zwyklych sklepach motoryzacyjnych, ktore po podaniu vin kontaktuja sie z ASO i sprowadzaja w ciagu 2-3 dni taka czesc naliczajac sobie marże. Rozumiem ze pare zlotych w lewo czy prawo nie jest istotne tylko liczy sie rozwiazanie problemu. Nie trawie pomyslu z kupnem jakiegos rupiecia z allegro i calego ambarasu z robieniem wycinanki... nie w takim aucie jak e38. Coraz mlodsi ludzie tym jezdza... :(

Z jednej strony zgodzę się z Twoim podejściem co do szacunku do e38 :) Ale z drugiej strony jeśli ktoś ma smykałkę do tego typu robót (ja na przykład jestem od wielu lat budowlańcem więc się nie boję żadnej dłubaniny) to czemu nie spróbować zrobić czegoś taniej, jeśli efekt wizualny może wyjść wcale niedużo gorszy niż oryginał :) Absolutnie nie uznaję druciarstwa i oszczędzania jeśli chodzi o sprawy mechaniczne, wszystko należy robić na jak najlepszych częściach u jak najlepszych specjalistów, tutaj akurat taniocha zawsze się mści. Ale co do kwestii wizualnych nie ma to większego znaczenia jeśli jest to zrobione ładnie, oczywiście oprócz jakichkolwiek prób "tuningu" :) Gdyby po każdą pierdołę czysto wizualną latać do ASO, to te duperele wyszłyby drożej niż bieżące naprawy auta od strony technicznej :) Lepiej tą kasę odłożyć na lepsze części przy naprawach.

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.