Skocz do zawartości

F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!


demon528

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 479
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czy jest w tej opcji internet? Gdzieś na spotach widziałem wyszukiwarkę googla na takim ekranie... Czy to jest opcja pełnego dostępu do sieci internet? Rozumiem że odbywa się to wszystko po przez wbudowaną katę sim bez limitów?

 

Tak, masz normalny internet ale tylko po 3G więc nie działa to jakoś super fajnie porównując ze smartfonem, ale działać, działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem aplikację My BMW ... Pakiet Connected Booster mam w cenie 350zł ...

Mam aktywne usługi na okres nieograniczony:

Teleserwis, Intelligent Emergensy Call, ConnectedDrive Services, Remote Services.


Rozumiem, żeby mieć internet oraz informacje o korkach to trzeba wykupić pakiet, który jest na rok?


Remote 3D View fajnie brzmi, bo mam kamery 360, więc pewnie podgląd będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remote 3d view to możliwość pokazania np. celu podróży. Coś jakby streetview, moim zdaniem nic do kamer 360 ta opcja nie ma. Działa wooolno.

Internet? Pogoda? Wiadomości? Bezużyteczne. jak dla mnie. Twój smartfon jest 100 razy szybszy.

Warto mieć aktualne mapy i RTTI (informacje o ruchu i korkach), szczególnie przydatne są za zachodnią granicą. U nas wielu nowych dróg mimo aktualizacji będzie brakowało. Ale te, które są aktualne, są przydatne - i RTTI, i nawigowanie na HUD. Obie są w pakiecie booster, rok temu sprzedawane z 30% rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecałem miesiąc temu kupno pakietu Booster. Tymczasem w tym roku BMW zmniejszyło rabat, ale też okroiło pakiet o ... aktualizacje map.

Więc ostrzegam - za 350zł (black weeks - 280 zł) jest tylko RTTI i online services. Więc z realnych tylko RTTI.


Z dobrych informacji - uporali się z fakturami. Wystawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.