Skocz do zawartości

szukam kto zakoduje mi światła powitalnych e90 trójmiasto


daniell-gda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam kogoś z trójmiasta , kto mi ogarnie w mojej e90

chcę światła powitalne przy otwieraniu auta i zamykaniu

światła do jazdy dziennej

i wysuwanie się pilota po zgaszeniu auta ze stopu

może jeszcze coś jak jest jeszcze coś ciekawego do zakodowania w e90 pisać na pw

Edytowane przez daniell-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo do świateł powitalnych musisz mieć odpowiedni moduł świateł w samochodzie, nie każdy się nadaje.

Jeżeli chodzi o światła do jazdy dziennej to niestety nie da się tego zrobić w e9x pre LCI. Ringi mają do tego zbyt małą moc i w dzień są praktycznie niewidoczne.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo do świateł powitalnych musisz mieć odpowiedni moduł świateł w samochodzie, nie każdy się nadaje.

Jeżeli chodzi o światła do jazdy dziennej to niestety nie da się tego zrobić w e9x pre LCI. Ringi mają do tego zbyt małą moc i w dzień są praktycznie niewidoczne.

 

światła dzienne chodzi mi o długie na 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRL "długie H7" na 30% są legalne. W I Drive jest nawet opcja włączania/wyłączania DRL.

W pre LCI ringi niestety nie są przystosowane do DRL.

Światła powitalne rzeczywiście tylko w nowszych modułach FRM (chyba od ok 2008), ale zawsze można dokupić i założyć nowszy moduł.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przerabiałem temat i jeździłem po różnych magikach co czarowali i przytym mówili że to pikuś zakodować światła dzienne. Także nie licz na to że w tej Trójmiejskiej próżni ktoś to ogarnie polecam kogoś z południa Polski (patrz tematy sponsorowane). Ja akurat byłem na południu spotkałem się z jednym z forumowiczow, 10min i po sprawie. Jeżeli nie masz możliwości jazdy na południe kraju jest mozliwośc kodowania zdalnego (z czego tez korzystałem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przerabiałem temat i jeździłem po różnych magikach co czarowali i przytym mówili że to pikuś zakodować światła dzienne. Także nie licz na to że w tej Trójmiejskiej próżni ktoś to ogarnie polecam kogoś z południa Polski (patrz tematy sponsorowane). Ja akurat byłem na południu spotkałem się z jednym z forumowiczow, 10min i po sprawie. Jeżeli nie masz możliwości jazdy na południe kraju jest mozliwośc kodowania zdalnego (z czego tez korzystałem).

 

A widzisz, ja szukałem i znalazłem. Oprócz świateł dziennych do kodował mi jeszcze kilka funkcji (które chciałem), z całą pewnością mogę polecić. Kontakt na PW.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja szukałem i znalazłem. Oprócz świateł dziennych do kodował mi jeszcze kilka funkcji (które chciałem), z całą pewnością mogę polecić. Kontakt na PW.

 

Chyba wiem o kim mówisz(Szymon?). Mi nie pomógł ,chociaż ogarnięty facet ale jednak...

 

Tak Szymon. Za pierwszym razem też coś nie wyszło (auto z 2008r, był jakiś problem z połączaniem z modułem ) ale na drugi raz jak się umówiliśmy wszystko poszło zgodnie z planem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wrzuciliście tematu wcześniej. Dosłownie w zeszłym tygodniu sprzedałem moduł z opcją świateł powitalnych. Dodam, że tanio poszedł ;)

 

za ile sprzedałeś ten moduł ??

Za 350.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobór modułu FRM nie jest taki łatwy jak sobie każdy wyobraża.

Większość modułów dostępnych na allegro są to modele z demontażu i trudno się je kataloguje pod realoem.

Dobra rada to taka jak masz ksenon kupuj tylko z XE, zaś jeśli masz dynamic ksenon to XE AHL.

Polecam znalezienie odpowiedniego numeru w realoem, po czym szukać numerka w allegro.

Sam kupiłem FRM2 za 200zł z XE LED itd.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam,

szukam kogoś z trójmiasta , kto mi ogarnie w mojej e90

chcę światła powitalne przy otwieraniu auta i zamykaniu

światła do jazdy dziennej

i wysuwanie się pilota po zgaszeniu auta ze stopu

może jeszcze coś jak jest jeszcze coś ciekawego do zakodowania w e90 pisać na pw

 

Jestem chętny też na taką operację w okolicach Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.