Skocz do zawartości

Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 617
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo to MY mamy się bawić :D

Robert my bawimy się od piątku do niedzieli ;)

Oficjalny zlot jest w sobotę. Jak przyjedzie na niego wielu kulturalnych ludzi to czemu nie. Fajnie jakby ten zlot wypalił i stał się wydarzeniem cyklicznym obowiązkowym w kalendarzu każdego fana marki. Włodek pracuje nad regulaminem. Jak ktoś będzie niegrzeczny to mu się grzecznie podziękuje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam, jak będzie wyglądało to ewentualne "grzeczne podziękowanie"?

obawiam się oporu materii ze strony "grzecznie podziękowanemu" i np jego kolegów.

za bramę się delikwenta wytoczy czy jak?


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest regulamin na który się zgadza uczestnik zlotu i podpisuje sie pod nim imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo będą weryfikowane dane z dowodami tożsamości i dowodami rejestracyjnymi.

W ramach regulaminu bedzie zapis ze Organizator w przypadku nieprzestrzegania regulaminu może usunąć uczestnika ze zlotu.

Jeśli ktoś nie będzie chciał się zastosować to zadzwonimy po straż miejską i założymy mu blokadę na koła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś grubo się robi. Żeby się z tego impreza masowa nie zrobiła. Zaraz straż pożarna, pogotowie i inne zabezpieczenia będą potrzebne.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na samochodowego rasistę ale uważam, że może zrobić się z tego festyn.

Zjadą się setki e36, e39, e46 i będzie ścisk.

K'woli ścisłości - nie mam nic do tych modeli. Są wspaniałe.

Może być po prostu tłoczno.

Ale skoro organizatorzy ogarną temat to "let it be" :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Fajnie jakby ten zlot wypalił i stał się wydarzeniem cyklicznym obowiązkowym w kalendarzu każdego fana marki.

Tutaj Paweł trafił w sedno sprawy. Albo robimy coś grubo albo wcale.

 

Coś grubo się robi. Żeby się z tego impreza masowa nie zrobiła. Zaraz straż pożarna, pogotowie i inne zabezpieczenia będą potrzebne.

Te zabezpieczenia przewidzialem od poczatku. Nie wyobrazam sobie robic otwartego zlotu z ćwiarą i próbą sprawnościową i nie mieć zabezpieczenia w postaci karetki i straży. Przy większej ilości uczestników z większych zabezpieczeń dochodzą tylko toi toi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co zakladac negatywnych scenariuszy ;) na bmw klub polska jest mnostwo kulturalnych forumowiczow - wiec i zlot bedzie udany ;)

 

Jak bedzie duzo aut poprzedniej generacji: fajnie :cool2: ja od czasu do czasu lubie zerknac na ladne - zadbane egzemplarze modeli z poprzedniej epoki.

W regulaminie jest ze aut w zlym stanie technicznym nie wpuszczamy i wlodek tez dobrze mowi ze cena wyeliminuje pewien typ uczesnikow.

 

Takze czekamy jeszcze 6 miesiecy i bedzie gites ;)

 

Swoja droga jaka jest szacunkowa liczba uczestnikow zlotu? 100? (na razie na pierwszej stronie jest 18:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Podstawowe pytanie to jaka jest pojemność trasy? Jeżeli będzie dużo samochodow to trzeba inaczej zaplanować miejsca do parkowania, wjazd i wyjazd ( np. aby zatankować ) strefe do chłodzenia samochodow po przejeździe, miejsca gdzie się pobiera i wydaje TAGi itd. Dobrze aby przy zgłoszeniu ludzie deklarowali w której konkurencji chcą brac udział, latwiej będzie oszacować ile trzeba czasu np. na 3 czy 5 przejazdow dla każdego uczestnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 aut,

powiedzmy 50% bedzie chcialo 1/4 mili, (100 aut)

powiedzmy 25% bedzie chcialo proby na torze (50 aut)

1 przejazd dwoch aut na 1/4 = -2-3 minut (ustawienie, pomiar, powrot)

 

Daje to 100-150 minut na 1 sesje pomiarowa dla zainteresowanych...

(3h...)

 

200 auto to duuuuuzo - nie wiem czy ulez da rade :) (chociaz nie znam sie, nie bylem tam:D)

Ja myslalem ze bedzie max 50 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest ze aut w zlym stanie technicznym nie wpuszczamy (...)

 

a kto będzie oceniał stan?

czy auto będzie eliminowane z powodu 10% rdzy na powierzchni karoserii czy dopiero 25%?

Panowie nie czepiam się, zastanawiam się co się będzie działo na wjeździe.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zobaczył co będzie. Na pół roku wcześniej zawsze wszyscy chcą. Będzie trzeba wpłacać to będzie mniej a do imprezy wykruszy się jeszcze kilka osob.

Jak wyjdzie masówka to porownamy do imprezy kameralnej z zeszlego roku i trzeci będzie strzałem w 10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto będzie oceniał stan?

czy auto będzie eliminowane z powodu 10% rdzy na powierzchni karoserii czy dopiero 25%?

Panowie nie czepiam się, zastanawiam się co się będzie działo na wjeździe.

 

To juz problem Wodiego jak zdefiniuje regulamin.

I jak zorganizuje wjazd ;)

 

Mysle ze selekcja moze byc proste:

Masz brzydkie auto ale ladna pasazerke -> wjezdzasz

Masz ladne auto -> wjezdzasz

Masz ladna auto ale brzydka pasazerke -> .... niech Ci bedzie wjezdzasz

Masz brzydkie auto i jestes z kolegami -> wrong party

Proste i bedzie dzialac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne.

tylko mnie ten parametr "ładny/brzydki" martwi. o gustach się nie dyskutuje -ponoć.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 50 autach niemozliwe byloby zorganizowac bikini car wash. Wiec jak tam wolicie ;)

 

Oj tam.

Ostatecznie doszedłem do wniosku, że 200 to nie tak dużo.

Jeżeli od tego zależeć ma czy będzie "Bikini Car Wash" to może być ich nawet 1000 :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Póki co spokojnie. Jeszcze to nic pewnego a część już fantazja ponosi. Wydarzenie na FB swoją drogą ale trzeba pamiętać że jest to oficjalny zlot FORUM BKP więc zapisy są na forum i weryfikacja ilości pojawia się w momencie wpłacania zaliczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ostatnio jak bylem w Ulezu to sprawdzalem co tam da sie zrobic, moim zdaniem bez problemu mozna ustawic 1/4 i potem zjazd z glownego pasa na start, tak wiec przerwy moga byc male, od poczatku pasa do pierwszego zjazdu jest ok. 800 m, na reszcie pasa i drogach dojazdowych mozna ustawic probe sprawnosciowa ok. 3 km, przy pomiarze TAGami ktore maja w Ulezu trzeba bedzie oddawac kostki na starcie tak wiec dojazd na start bedzie miejscem do chlodzenia samochodow. Parking mozna zrobic miedzy pierwsza a druga brama wiec 100 samochodow wejdize bez problemu. Na probe sprawnosciowa moza puszczas samochody co 30-60s przejzad zajmie ok. 2-3 min. Jezeli ludzie maja sobie pojezdzic to wydaje mi sie, ze te 100 samochodow to maks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałam się dopisać na listę uczestników Zlotu. Moje auto to BMW e46 328, coupe, benzyna+LPG sekwencja , rocznik 2000, kolor Topasblau.

Proszę o dalsze instrukcje. Chciałam też zapisać siostrę, która nie jest członkiem tego forum, ale bardzo by chciała jechać. Czy musi się zarejestrować???

 

pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

chciałam się dopisać na listę uczestników Zlotu. Moje auto to BMW e46 328, coupe, benzyna+LPG sekwencja , rocznik 2000, kolor Topasblau.

Proszę o dalsze instrukcje. Chciałam też zapisać siostrę, która nie jest członkiem tego forum, ale bardzo by chciała jechać. Czy musi się zarejestrować???

 

pozdrawiam

Ania

Siostra ma swoje auto ? Bo jak chce tylko przyjechac to nie musi sie rejestrowac :).

Jak ma auto to niech sie rejestruje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sprawdziłem (pomijam pojedyncze metry)

Ułęż

-długość pasa -1400m

-szerokość pasa -30m

-od początku pasa (północ) do pierwszego zjazdu 800m

-odcinek równoległy do drogi, pomiędzy dwoma wjazdami -540m


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.