Skocz do zawartości

Kabel/interfejs do e83 ?


crash2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie do znawców tematu.

Przeglądając pewien portal aukcyjny natknąłem się na kilka wersji interfejsów do BMW od 50pln do 160pln. Jeden to zwykły OBD2 z linią k dla samochodów do 2006, kolejny do k+dcan czyli linia k i d-can w jednym dla modeli do i po 2006. No i dochodzi do tego interfejs z aktywnym zapłonem i wykrywaniem baterii. Te ostatnie są najdroższe i domyślam się że dają możliwość pracy interfejsu zarówno na postoju jak i w trakcie jazdy ?

 

Interfejs prócz do monitorowania stanu DPF (nie mam kontrolki) i parametrów silnika potrzebny mi będzie do standardowych operacji jak odczyt i reset błędów czy zamiana konfiguracji auta. Możecie polecić jakiś kabel bo już sam nie wiem który kupić..?

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dołącze do dyskusji bo sam mam takie samo X3 z 11.2006r FL 2.0d i sam szukam kabla.Czy kabel od Viakena za 59 zł (jest do x3 do roku 2006r) będzie dobry?

 

Poszperałem trochę i z tego co znalazłem wynika że e83 od 9/2006 mają już d-can wiec kabel musi d-can obsługiwać, do tego dobrze aby miał wykrywanie zapłonu.

 

Models that require D-CAN:

- E60, E61 after 3/2007, E83 after 9/2006, E81, E87 after 3/2007, E90, E91, E92, E93 after 3/2007,

- E70 (New X5), R56 (New Mini), New F Series, as well as all other new models.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.