Skocz do zawartości

Oznaczenie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już teraz sam nie wiem , czy mam 2.0 czy 2.5, Ile ludzi tyle wypowiedzi :P. Co udało mi sie sprawdzić :

 

- wtryskowacze zielone

- średnica przepustnicy 65mm

- kolektor dolotowy? hmm foto ---> http://zapodaj.net/4724b8a3f7872.jpg.html

- numer silnika e36 1735783 b ___> tyle byłem w stanie odczytać

 

Poprzedni właściciel twierdził ze to silnik 2.5 bez vanosa, na hamowni wyszło 150 kucy.....

 

Czekam na jakiekolwiek info :)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Na głowicy masz nabitą pojemność a na bloku średnicę cylindrów.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
Na oko to kolektor jest od jakiego silnika?
Opublikowano
zmierze szerokosc dolotów kolektora ssacego, 2,5 ma 65mm, no i tez 65 przepustnica ale moze ktos zalozyl tylko kolektor z 2,5... albo tak doje.... silnik :P druga rzecz na bloku powinno pisac, jak masz obudowe filtra oleju to okolo 15-20cm w prawo powinno byc na bloku napisane 2.0 lub 2.5
Opublikowano
  • Autor
Ciśnienie na garkach od 14,5 bar do 15,5 bar więc raczej ok, mierzone na gorącym silniku. Dodatkowo spisałem nr przepływki "bosch 0 280 213 011" to jest chyba od m50b25 ?
Opublikowano
no na to wychodzi ze b25 hmm ale dlaczego 150 koni.... podlacz pod kompa, mzoe cos nie tak jest z sonda czy cos podobnego
Opublikowano
  • Autor
Tak na marginesie dodam, benzyny do wpierdziela co nie miara :P na trasie przy 100-110 km/h przy naprawde delikatnej jeździe 10litrów nie starcza :D
Opublikowano
tak jak pisze, podlacz pod kompa, ale pamietaj jesli to 2.5 to nie licz na spalanie 6-7 w trasie:) tylko te okolice 9 minimum
Opublikowano
Kolektor wygląda na 2,5
Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj posprawdzałem reszte, kolektor od 2,5 , motor ma napis fi 84 więc też 2,5. Pytanie gdzie sa konie :)
Opublikowano

zdechły :D nie byly karmione;D

a tak serio to moze ta hamownia cos nie taka ?

Opublikowano
Sprawdź przyspieszenie do 100 ja wyjdzie ok 8s to tyle powinno być w zdrowym 2,5 m50
Opublikowano
  • Autor
Kilka prób wykonałem, poniżej 9 raz udało się zejść :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.