Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Warta grzechu czy dać sobie spokój? Przebieg niski jak na auto z zagranicy etc...

 

Może ktoś zna ?

 

 

http://allegro.pl/bmw-e60-530d-m-pakiet-lift-alu-19-bi-xenon-full-i3384458352.html

 

Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBANX71070CS58486

Kod typu NX71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E60 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57/T2

Pojemność skokowa 3.00

Moc 173

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka ST/LE FLASHLIGHT/SADDLE/ANTHRAZIT (GGAT)

Data prod. 2007-04-21

Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S2NPA M LM R. DOPPELSPEICHE 135 M NOTLAUF Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S4ATA INT.LEIST. SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, czarne

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S5ACA FERNLICHTASSISTENT Asystent świateł drogowych

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S616A BMW ONLINE BMW Online

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S752A INDIVIDUAL AUDIOSYSTEM Ind. system audio

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Akustyczne ostrzeżenie o pasach

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8S8A LAENDERSPEZ. NAVI ZUST. (FUER ACC) Country-specific navigation control

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wyszło bo sam jestem ciekaw?

 

Generalnie auto źle nie wygląda, normalna cena a nie jakies 40k. Chociaz to też może być mina. Jak się okaże, że nie ma historii to za takie siano proponuje zabrać ją na konkretne trzepanie do ASO, żeby lipy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sierpniu 2008 był samochód w serwisie przy przebiegu 65k km i to jest jedyny wpis

dodatkowo jest wpisany w bazie przebieg samochodu 178k km, ale nie ma przy tym daty, więc nie wiemy kiedy ten przebieg był zrobiony

auto ładne, aż za ładne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe macie tezy dotyczace przebiegów. Wystarczy, że zmienil prace i nie dojezdzal juz daleko, lub zmienil sie wlasciciel, który jeździ mniej. Jak ja kupie 5cio letnie auto z przeboegiem 150tys (30tys rocznie) a bede mial je dwa lata bo jezdze ok. 8000km rocznie to zrobie w 4lata tyle co poprzedni wlasciciel w rok. Ale polak zawsze narzeka i, że oszukują. Nie bronie tu auta ale ogólnie takie wypowiedzi są nie pierwszy raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe macie tezy dotyczace przebiegów. Wystarczy, że zmienil prace i nie dojezdzal juz daleko, lub zmienil sie wlasciciel, który jeździ mniej. Jak ja kupie 5cio letnie auto z przeboegiem 150tys (30tys rocznie) a bede mial je dwa lata bo jezdze ok. 8000km rocznie to zrobie w 4lata tyle co poprzedni wlasciciel w rok. Ale polak zawsze narzeka i, że oszukują. Nie bronie tu auta ale ogólnie takie wypowiedzi są nie pierwszy raz...

 

 

Tyle, że w Polsce nie płacisz wysokiego podatku ekologicznego od posiadania diesla. Na zachodzie nikt nie kupuje potwornie drogiego w utrzymaniu auta, żeby sobie pykać 8 tys rocznie.

 

A prezentowane auto wyglądało by lepij gdyby nie te karykaturalne felgi. Felgi oczywiście można zmienić, ale kłamstw własciciela odnośnie pochodzenia i historii serwisowej już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe macie tezy dotyczace przebiegów. Wystarczy, że zmienil prace i nie dojezdzal juz daleko, lub zmienil sie wlasciciel, który jeździ mniej. Jak ja kupie 5cio letnie auto z przeboegiem 150tys (30tys rocznie) a bede mial je dwa lata bo jezdze ok. 8000km rocznie to zrobie w 4lata tyle co poprzedni wlasciciel w rok. Ale polak zawsze narzeka i, że oszukują. Nie bronie tu auta ale ogólnie takie wypowiedzi są nie pierwszy raz...

Ale to tylko ty tak masz. W Polsce diesel ma klekotać. Na zachodzie przebieg 100tys rocznie nie należy do rzadkości. Nie wiem dlaczego na podstawie swoich własnych doświadczeń snujesz takie teorie. Tam diesel służy do pracy, a na wycieczki jest benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam doswiadczenie w dieslach w niemczech i wiele historii sprawdzam w ASO BMW i widze, że nie jestem jedyny ale fakt, takich przypadków małego jezdzenia nie jest za dużo. Ale czesto są przebiegi 30-40 tys rocznie a potem potrafia byc 60tys-70tys i wiecej w rok bo zmienil sie wlasciciel/bo zmienil prace w dalszej odleglosci. Ale potrafia byc serwisy co dwa lata bo 20tys tylko ktos zrobil ale to juz raczej benzyny a nie diesle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe macie tezy dotyczace przebiegów. Wystarczy, że zmienil prace i nie dojezdzal juz daleko, lub zmienil sie wlasciciel, który jeździ mniej. Jak ja kupie 5cio letnie auto z przeboegiem 150tys (30tys rocznie) a bede mial je dwa lata bo jezdze ok. 8000km rocznie to zrobie w 4lata tyle co poprzedni wlasciciel w rok. Ale polak zawsze narzeka i, że oszukują. Nie bronie tu auta ale ogólnie takie wypowiedzi są nie pierwszy raz...

 

100% racji :duh:

Zresztą z autami jest tak że każdy chce udowodnić ze się zna i wytknąć wady auta.

A te łatwiej znaleść niż zalety.

Dodajmy też zawiść niektórych Polaczków(bo 60 % z forum nie stać na takie auto) i wychodzi standardowa opinia o aucie

Zaznaczam,że nie chce nikogo urazić bo ludzie są rózni a ja mam na myśli tylko wykolejone przypadki.

Tu też się trafiają tzw. hejterzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie dislem 10tys.km rocznie , i mam również paru znajomych o takich przebiegach .. i wrzucanie do jednego worka wszystkich disli nie jest sprawiedliwe... zaraz ruszy pewnie ofensywa po co mi disel ... pozdrawiam

 

Widzisz moim rodzice Dwa ostanie auta kupili w benzynie a robią ok 27 tys rocznie to chyba nie tak mało a na pewno więcej od Ciebie

Czyli nie ma reguły.

Dla Mnie to bez znaczenia czy ktoś robi mało czy dużo km dislem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo TYLKO w Polsce ludzie robią 10tys rocznie dieslem - i to tylko wtedy gdy kupują auto z "drugiej ręki"

Ale nawet w PL a już na pewno za granica nikt przy zdrowych zmysłach nie dopłaci średnio 4tys Euro do diesla skoro ma zamiar robić małe przebiegi - bo zazwyczaj ludzie kupujący nowe samochody mają łeb na karku i wiedzą jak oszczędzać:)

 

Żeby nie było - u mnie w domu też jest diesel robiący 12tys rocznie (ale po prostu mama chciała by mało palił - i tak właśnie jest) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.