Skocz do zawartości

E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76


Nightsabes777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje koledze, bo fure topową dorwałeś...

Mojego białego Bulldoga też przy okazji widziałeś...na parkingu Galerii Krakowskiej :8)

Opłacony...ochrzczony zatem :diabel_faja:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, można się umówić :)

 

BTW. Mam małą prośbę, będę potrzebował założyć do niej bluetooth żeby działał telefon.

 

Może mi ktoś dać jakiś namiar gdzie mi to zrobią dobrze niedaleko Wawy? Seba chciał mi dać namiar w Krakowie no ale troszke daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiliśmy test

A7 3.0d 313 km

Kontra

F10 520d

Pomimo różnicy w mocy , jeździły 3 rożne osoby które na codzień jeżdżą miejskimi samochodami i każda z tych osob wybrała f10 bo jeździło sie lepiej " nie mowię tu o elastyczności silnika "

Wsiadasz , jedziesz

A w A7 sam miałem problem ze znalezieniem dobrej pozycji za kierownica

Miałem tez okazje pojeździć chwile M550d z boxem :-D i cieżko znaleźć drugie tak ciekawe auto

Wsiadając do BMW już na starcie chwytasz inaczej kierownice i chce sie ..... :-) a w A7 czułem sie jakbym płyną pontonem

Kwestia gustu . Według mnie ciekawe F10 powinno stać w Twoim garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jasne, można się umówić :)

 

BTW. Mam małą prośbę, będę potrzebował założyć do niej bluetooth żeby działał telefon.

 

Może mi ktoś dać jakiś namiar gdzie mi to zrobią dobrze niedaleko Wawy? Seba chciał mi dać namiar w Krakowie no ale troszke daleko :(

 

bimmerupgrades

 

kolega prmax z forum. Najlepszy w PL IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada jest jedna ze nie czuć prędkości w tym samochodzie :-(

 

Za to czuc jak przesadzisz i sie nie zatrzymasz na czas :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuj w F10 Audi A7 nie robi już takiego wrażenia jak było do roku na rynku, a właściwości jezdne jak na kanapie.

 

No to jeżeli A7 nie robi wrażenia to F10 to już totalnie nie robi :D. Raczej wybrałbym fajne F10 niż fajne A7 ale uważam, że zwykła F10 to już taka bidna jest w porównaniu ze zwykłą A7 (mówię o wrażeniu z zewnątrz bo co do kanapy to się zgadzam :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko.. nie ma chyba takiego łatwo dostępnego dekodera jak do BMW.. sam z chęcią bym sobie rozkodował ale nigdzie nie ma. W ASO nie chcą nawet wydrukować bo to niby jakieś "poufne dokumenty" wg nich. Ja po sprzedaży E90 chciałem od razu F10.. ale fundusz był tylko na biedne 520d a wiadomo, że to nie auto. Audi dorwałem na pełnym wypasie, ale szczerze przyznam że choć przepaść dzieli A5 i e90 too lepiej czułem się w E90.. Jeśli trafi się fajna opcja wymiany z rozsądną dopłatą A5 na F10 530d z jakimś przyzwoitym wyposażeniem jakie mam teraz to nie będe się zastanawiał ani sekundy i wrócę do BMW bo to jedyna prawdziwa marka. Nie wygłupiaj się z A7 i szukaj F10 bo będziesz żałować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Mówi się że człowiek z samochodu najbardziej cieszy się dwa razy, jak go kupuje i jak go sprzedaje… :wink:

Oby następne było lepsze :) Bo że będzie dopieszczone to nie wątpie :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak moj wspolnik niedawno wymienil na A7 i ma mieszane uczucia... jezeli nie boisz sie benzyny to bym celowal w S7 jezeli juz Audi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol , moze jakas E klasę polecisz :-D

 

hehehe o E klasie to ja się mogę chyba aktualnie co nie co wypowiedzieć :D

Generalnie to przyznam się, że troszkę się podkochuję w najnowszej C klasie, taka Ska dla ubogich :mrgreen:

 

A7 :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.